Liberec – Ostrava 3:0 (kon.) | Jihostroj – Příbram 3:2 (kon.)

VK Ostrava
0

Pátek 05.04.2013, 17:00Uniqa extraliga mužů

0:0
    Domácí Dukla napravila včerejší zaváhání a tentokráte potvrdila roli favorita, když zvítězila ve druhém semifinále jasně 3:0. Díky tomu srovnala stav série na 1:1 a nyní se vše přesouvá do Ostravy. Hosté hráli v každém setu se soupeřem vyrovnanou partii, jenže nezvládali koncovku a v té prohráli ve všech třech setech. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (18:38:09)

0:0
    Utkání právě skončilo.

25:19
    Třetí set skončil.

25:19
    A máme tu konec! Liberec útočí z levé strany a v tomto zápase vítězí snadno 3:0 na sety!

24:19
    Ten první ještě Ostrava odvrací.

24:18
    Následně má Liberec k dispozici šest mečbolů!

23:18
    Vytlučené bloky Liberce a Ostrava snižuje.

23:17
    Po skvělém servisu přichází smeč středem sítě a osmý bod v řadě pro Liberec.

22:17
    Nyní dokonce sedmý a Ostrava nemá sílu na zvrat.

21:17
    Šestý bod Liberce v řadě a pravděpodobně je rozhodnuto.

20:17
    Další bod pro Liberec, Ostrava je nyní ve velké krizi. Domácí uhráli už pátý bod v řadě a Ostrava si proto bere oddechový čas, možná poslední v zápase.

19:17
    Dukla vede o dva body a je blíže výhře, nyní z pravé strany pálí domácí opět jen do autu.

18:17
    Domácí získávají třetí bod v řadě a znovu vedou o bod, opět jim tak začíná vycházet koncovka setu.