Liberec – Ostrava 3:0 (kon.) | Jihostroj – Příbram 3:2 (kon.)

VK Ostrava
0

Pátek 05.04.2013, 17:00Uniqa extraliga mužů

25:19
    A máme tu konec! Liberec útočí z levé strany a v tomto zápase vítězí snadno 3:0 na sety!

24:18
    Následně má Liberec k dispozici šest mečbolů!

23:17
    Po skvělém servisu přichází smeč středem sítě a osmý bod v řadě pro Liberec.

21:17
    Šestý bod Liberce v řadě a pravděpodobně je rozhodnuto.

20:17
    Další bod pro Liberec, Ostrava je nyní ve velké krizi. Domácí uhráli už pátý bod v řadě a Ostrava si proto bere oddechový čas, možná poslední v zápase.

19:17
    Dukla vede o dva body a je blíže výhře, nyní z pravé strany pálí domácí opět jen do autu.

13:15
    Hosté jdou do trháku a po dlouhé době vedou o dva body.

12:13
    Hosté získávají čtvrtý bod v řadě a poprvé v tomto setu jdou do vedení. Domácí si berou oddechový čas.

11:8
    Další skvělý útok z levé strany a Dukla opět navyšuje náskok.

6:5
    Míč z podání končí na čáře a Ostrava stahuje mílovými kroky manko.

5:2
    Hned v úvodu jdou domácí do dalšího trháku a jsou blízko vítězství v zápase.

25:24
    Liberec zvládá koncovku velmi dobře, nyní zafungoval dvojblok na středu sítě.

24:24
    Neuvěřitelné! Dukla srovnává po přímém bodu z podání.

22:24
    Tentokráte zafungoval jejich trojblok a jsou blízko zisku druhého setu!

21:22
    A následně otáčejí výsledek, určitě chtějí získat druhý set.

25:19
    A následně po skvělém podání a špatném příjmu získává první set ve svůj prospěch.

24:19
    Po brilantní ulejvce z levé strany má Liberec první setbol.

22:18
    Po nečisté nahrávce jde Dukla do trháku a tohle už asi nepustí.

21:18
    Set se nám začíná lámat a domácí nyní skvěle brání, proto vedou už o tři body a jsou bízko důležitému zisku prvního setu. Ostrava si proto bere oddechový čas.