Slavia – Partizánske 32:27 (kon.) | Nitra – Olomouc 29:28 (kon.) | Zlín – Veselí n/M 29:35 (kon.)
Michalovce – Jindř. Hradec 41:18 (kon.) | Poruba – Senec 39:30 (kon.)
Iuventa Michalovce
41:18 (18:7)
Házená Jindřichův Hradec
Sobota 06.04.2013, 18:00 • Chemkostav aréna v Michalovciach • Interliga ženy

Z Michaloviec zatial do "videnia" a do "počutia". (19:22:12)

O týždeň v sobotu 13. apríla odohrá Iuventa v domácej Chemkostav aréne prvé semifinále play-off s tímom ŠKP Senec. Začiatok zápasu už 15:45 hod.

Po zápase nasleduje ešte 1 slávnostná chvíľa. Domáce hráčky preberú strieborné medaily za druhé miesto vo WHIL 2012/13.

60
    Konec zápasu. (41:18)

60
    Zbožínková zo 7 m hodu v samom závere zápasu uzatvára konečné skóre. (41:18) (41:18)

60
    Holešová z hranice šestky nekompromisne pod brvno zaznamenáva svoj piaty gól. (41:17) (41:17)

58
    A za domáce vzápätí po druhýkrát Mária Olšovská. (40:17) (40:17)

58
    Za hostky opäť Eliášová. (39:17) (39:17)

57
    Samostatný únik Holešovej zakončený gólom. (39:16) (39:16)

56
    Štvrtý gól Kovaličkovej. (38:16) (38:16)

55
    Olšovskej prvý gól. Do brány JH sa vracia Lavická. (37:16) (37:16)

55
    V čase 54:21 min time-out domácich. (36:16) (36:16)

55
    Barbora Eliášová zaznamenáva svoj ďalší gól. (36:16) (36:16)

53
    Kovaličková preberá prihrávku pred 9 m obúkom hostiek a po krátkom uniku nekompromisne skóruje. (36:15) (36:15)

52
    Opäť Holešová, ktorá zaokrúhľuje na rozdiel 20gólov. (35:15) (35:15)

V domácej bráne už tretia brankárka, ktorou je Medveďová. (34:15) (34:15)

50
    V tej istej minúte Holešová sama zoči-voči Davidovej pekným gólom zvyšuje. (34:15) (34:15)

50
    Kovaličkovej to tentoraz vyšlo lepšie ako tesne pred prestávkou a prvý raz v dnešnom zápase skóruje. (33:15) (33:15)

46
    Viňjukova zo vzdialenosti 6,5 metra "zavesila" pod brvno. (32:15) (32:15)

45
    Holešová bola faulovaná. 7 m hod Holešová premieňa. (31:15) (31:15)

43-44
    Dva góly hostiek: Eliášová a po samostatnej akcii Maryšková. (30:15) (30:14)

42-43
    Jonova znižuje, Gerič vzápätí dáva ďalší gól Iuventy. (30:13) (30:13)

42
    Únik krídelníčky Szöllösiovej stredom zakončený gólom. (29:12) (29:12)

41
    )Další gól Snopovej, jej piaty v zápasy. (28:12) (28:12)

41
    Za celok JH gólom kontruje Eliášová. (27:12) (27:12)

40
    Tentoraz sa presne trafila Snopova. (27:11) (27:11)

39
    Ale na strelu ďalšej domácej hráčky už nestačila. (26:11) (26:11)

38
    Do brány hostiek nastúpila Davidová ktorá vzápätí zachraňuje pred Szöllösiovou. (25:11) (25:11)

38
    V koncovke nezávahala tentoraz Snopova. (25:11) (25:11)

38
    Krupicová strelou k zemi dáva jasličky Krebsovej. (24:11) (24:11)

37
    Ďalšia presná trefa Viňjukovej. (24:10) (24:10)

37
    Kohoutová sam apred Krebsovou znižuje. (23:10) (23:10)

35
    Za domáce skoruje Tobiášová. (23:9) (23:9)

34
    Za hostky znižuje Krupicová. (22:9) (22:9)

33-34
    Po góloch Vi)njukovej a opäť Horňákovej Iuventa vedie o 14 gólov. (22:8) (22:8)

33
    Zbožínková zaznamenáva prvý gól hostiek po prestávke. (20:8) (20:8)

32
    V domácej bráne v 2. polčase začala Krebs, u hostiek naďalej Lavická, ktorú svojim ôsmym gólom v tomto zápase práve prekonáva Horňáková. (20:7) (19:7)

30
    Súčasne so sirénou skórujú aj hostky, rozhodcovia situáciu posudzujú, že lopta prešla do brány po uplynutí hracieho času a gól neuznávajú. (18:7) (18:7)

30
    Peknú akciu domácich Kovaličková zakončuje iba strelou do tyče. Po chvíli skóre prvého polčasu uzatváraGerič. (18:7) (18:7)

29
    Domáce takpovediac "poplietli" obranu hostiek a Habánková pohodlne skóruje. (17:7) (17:7)

28
    Viňjuková strelou spoza 9 m oblúka pridáva ďalší gól. (16:7) (16:7)

27
    Piskayová z hranice šestky nekompromisne "zavesila" pod brvno. (15:7) (15:7)

23
    Štrnásty gól Iuventy. (14:7) (14:7)

21
    Dalši gól hostiek po úniku Eliášovej. Vzápätí odpovedá Tobiášová. (13:7) (13:7)

20
    Markesová zpostu pivota pádom do bránkoviska opäť znižuje. (12:6) (12:6)

19
    Zbožínková tak trocha nečakanou strelou tesne spoza bránkoviska znižuje. (12:5) (12:5)

18
    Viňjukovej ku gólu dopomohla aj brankárka Lavická. (12:4) (12:4)

17
    Gubiková tentoraz vychytala Horečkovú a z protiútoku Horňáková opäť potvrdzuje, že dnes je v streleckej forme. (11:4) (11:4)

16
    Piaty gól Dominiky Horňákovej. (10:4) (10:4)

15
    Zbožínková opäť iba do Gubikovej. (9:4) (9:4)

14
    Trehubova z krídla trafila iba brankárku Lavickú. Vzápätí na druhej strane pred Gubikovou rovnako dopadla jedna z hráčok hostiek. (9:4) (9:4)

13
    Horňákovej sa darí, pohodlne prenikla po ľavej strane a strelou do dolnej časti brány dáva svoj ďalší gól. Tréner hostiek v čase 12:44 min reaguje time-outom. (9:4) (9:4)

12
    Horňáková preberá peknú prihrávku tesne pred bránkoviskom hostiek a pohodlne pekným lobom zvyšuje. (8:4) (8:4)

11
    Pekný gól Julije Snopovej. (7:4) (7:4)

11
    Zbožínková sa nemýlila a znižuje. (6:4) (6:4)

10
    Gerič preberá prihrávku na pravej strane a pohodlne skóruje. (6:3) (6:3)

9
    Do streleckej listiny sa zapisuje Lucia Tobiášová. (5:3) (5:3)

8-9
    Kohoutová vyrovnáva, Viňjuková po niekoľkých málo sekundách kontruje. (4:3) (4:3)