Slavia – Partizánske 32:27 (kon.) | Nitra – Olomouc 29:28 (kon.) | Zlín – Veselí n/M 29:35 (kon.)
Michalovce – Jindř. Hradec 41:18 (kon.) | Poruba – Senec 39:30 (kon.)
Iuventa Michalovce
41:18 (18:7)
Házená Jindřichův Hradec
Sobota 06.04.2013, 18:00 • Chemkostav aréna v Michalovciach • Interliga ženy

Z Michaloviec zatial do "videnia" a do "počutia". (19:22:12)

O týždeň v sobotu 13. apríla odohrá Iuventa v domácej Chemkostav aréne prvé semifinále play-off s tímom ŠKP Senec. Začiatok zápasu už 15:45 hod.

Po zápase nasleduje ešte 1 slávnostná chvíľa. Domáce hráčky preberú strieborné medaily za druhé miesto vo WHIL 2012/13.

60
    Konec zápasu. (41:18)

60
    Zbožínková zo 7 m hodu v samom závere zápasu uzatvára konečné skóre. (41:18) (41:18)

60
    Holešová z hranice šestky nekompromisne pod brvno zaznamenáva svoj piaty gól. (41:17) (41:17)

58
    A za domáce vzápätí po druhýkrát Mária Olšovská. (40:17) (40:17)

58
    Za hostky opäť Eliášová. (39:17) (39:17)

57
    Samostatný únik Holešovej zakončený gólom. (39:16) (39:16)

56
    Štvrtý gól Kovaličkovej. (38:16) (38:16)

55
    Olšovskej prvý gól. Do brány JH sa vracia Lavická. (37:16) (37:16)

55
    V čase 54:21 min time-out domácich. (36:16) (36:16)

55
    Barbora Eliášová zaznamenáva svoj ďalší gól. (36:16) (36:16)

53
    Kovaličková preberá prihrávku pred 9 m obúkom hostiek a po krátkom uniku nekompromisne skóruje. (36:15) (36:15)

52
    Opäť Holešová, ktorá zaokrúhľuje na rozdiel 20gólov. (35:15) (35:15)

V domácej bráne už tretia brankárka, ktorou je Medveďová. (34:15) (34:15)

50
    V tej istej minúte Holešová sama zoči-voči Davidovej pekným gólom zvyšuje. (34:15) (34:15)

50
    Kovaličkovej to tentoraz vyšlo lepšie ako tesne pred prestávkou a prvý raz v dnešnom zápase skóruje. (33:15) (33:15)