Los Angeles – Edmonton 4:1 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:4 (kon.) | Montreal – Boston 2:1 (kon.)
New Jersey – Toronto 1:2 (kon.) | NY Islanders – Tampa 4:2 (kon.) | Florida – Washington 3:4 (kon.)
Arizona – Colorado 4:0 (kon.) | Vancouver – Calgary 5:2 (kon.) | Detroit – St. Louis 0:1 (kon.)
San Jose – Dallas 4:5 (0:1 po s.n.)
Arizona Coyotes
4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
Colorado Avalanche
Neděle 07.04.2013, 03:05 • Jobing.com Arena, Glendale, AZ (kapacita 17799 míst) • NHL

58:00
    Opět se vylučuje, opět za hru vysokou holí, tentokrát ale je potrestán Mikkel Boedker.

56:40
    Domácí si zahrají přesilovku, za hru vysokou holí je vyloučen John Mitchell.

47:15
    Smith si teď musel pohlídat nebezpečný pokus P.A. Parenteaua, domácí brankář vyrazil betonem.

43:59
    Na trestnou lavici tentokrát míří Keith Yandle za nedovolené bránění.

40:34
    Bude se vylučovat, za nedovolené bránění brankáře vyloučen hostující kapitán Gabriel Landeskog.

35:57
    Přesilovka pro hosty, Shane Doan je potrestán menším trestem za nedovolené bránění.

34:37
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Nádherná akce první lajny, Ekman-Larsson našel přesně napříč třetinou Vrbatu, jenž předložil puk úplně volnému SHANU DOANOVI, kterému stačilo trefit prázdnou branku! Asistence: Radim Vrbata a Oliver Ekman-Larsson.

27:04
    Třetí lajna domácích nyní skvěle zapracovala v útočné třetině, vybojovala puk, Moss lehce vystřelil, puk se od zadního hrazení odrazil k BOYDU GORDONOVI, jenž z mínusového úhlu překvapil Varlamova! Asistence: David Moss.

24:27
    K zajímavé dorážce se po střele Barrieho dostával Palushaj, byl ale včas a dobře odklizen domácími obránci.

23:06
    Obrovská chyba hráčů Avalanache při střídání! Smith rychle rozehrál na útočnou modrou čáru, kde se hnala hned dvojice hráčů sama na Varlamova, Doan si dvakrát vyměnil kotouč s MARTINEM HANZALEM, který poté zavěsil do prázdné branky! Asistence: Shane Doan a Radim Vrbata.

22:18
    Kojoti si zahrají další přesilovku, Mark Olver je vyloučen za držení.

18:44
    David Van Der Gulik (COL) je vyloučen za nedovolené bránění.

15:59
    Uvidíme první přesilovku, za nedovolené bránění je vyloučen Derek Morris (PHO).

01:46
    Domácí se ujímají brzkého vedení, MIKKEL BOEDKER nabruslil do útočné třetiny, vypálil od pravého mantinelu a kotouč nečekaně skončil až za Varlamovými zády! Asistence: Martin Hanzal a Oliver Ekman-Larsson.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 2. Boedker (Hanzal, Ekman-Larsson), 24. Hanzal (Doan, Vrbata), 28. Gordon (Moss), 35. Doan (Vrbata, Ekman-Larsson)

Arizona Coyotes: Smith (Johnson) – Stone, Ekman-Larsson, Schlemko, Yandle, Morris, Klesla – Doan, Hanzal, Vrbata – Boedker, Vermette, Conner – Moss, Gordon, Klinkhammer – Chipchura, Brown, Bissonnette
    Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Johnson, Hunwick, O'Brien, Hejda, Barrie, Zanon – McLeod, O'Reilly, Landeskog – Parenteau, Duchene, McGinn – Palushaj, Olver, Van der Gulik – Bordeleau, Malone, Mitchell

Rozhodčí: Vanmassenhoven, Kozari – McElman, Nowak

Diváci: 16648