Porto – Braga 3:1 (kon.)
FC Porto
3:1 (1:1)
SC Braga
Pondělí 08.04.2013, 21:00 • Estádio Do Dragão, Porto • Portugalská Primeira Liga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji dobrou noc. (22:54:22)

A je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nakonec zvládlo lépe domácí Porto, které porazilo Bragu 3:1. Hosty poslal do vedení kapitán Alan, jenže ještě v prvním poločase dokázal vyrovnat Rodíguez. Domácí se ve druhém poločase stále tlačili dopředu, ale v útočné fázi se jim příliš nedařilo. Vedoucí branka přišla až v 83. minutě, kdy se trefil střídající Kelvin. ten stejný hráč se trefil ještě o tři minutky později a domácí nakonec tento veledůležitý zápas zvládli. Nutno dodat, že výhra Porta je zcela zasloužená.

90+3
    Tak ještě roh pro domácí.

90+3
    Už se nic nestane. Porto vybojuje hodně cenné tři body.

90+2
    Domácí borci drží míč a čekají na závěrečný hvizd.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    A právě Helton nyní hodně zariskoval. Dostal přihrávku, ale místo odkopu si dovolil kličku hostujícímu útočníku. Klobouk dolů před domácím brankářem.

88
    Domácí získali míč a v klidu kombinují na své polovině. Do přihrávkového kolotoče se zapojil i brankář Helton.

87
    Hosté se ještě snaží a tlačí se dopředu.

86
    Porto právě vstřelilo branku!
    A je hotovo. Domácí to nyní sehráli naprosto parádně. Na přetažený centr si počkal KELVIN, který nad ničím nepřemýšlel a kulatý nesmysl napálil z první. Míč skončil v síti a Porto vede o dvě branky.

85
    Rohový kop pro Porto.

84
    Důležitá branka pro domácí, kteří tento duel musí zvládnout, jinak to budou mít v boji o mistrovský titul už hodně těžké.

83
    Domácí to nakonec přeci jen dokázali. Po rychlé akci se míč odrazil na hranici velkého vápna, kde byl KELVIN, který technickou střelou překonal hostujícího brankáře a poslal Porto do vedení.

81
    Porto je opět u míče a tlačí se před branku Bragy.

80
    Domácí poslali do vápna Bragy několik centrů, ale ani jeden se neujal a stav utkání se stále nemění.

79
    Porto má obrovský tlak, ale zatím se mu nedaří vstřelit vedoucí branku. Konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.