Plíšková – Koukalová 0:2 (kon.) | Torro-Florová – Plíšková 1:2 (kon.)
Karolína Plíšková
2
6 3 6
Pondělí 08.04.2013, 19:05WTA Katowice (krytý tvrdý povrch)

Karolína Plíšková zopakovala ve třetí sadě svůj výkon z prvního setu a z kurtu vyprovodila Marii-Teres Torro-Florovou kanárkem a může tak být se svým výkonen spokojená. Jedinou slabší chvilku si Plíšková vybrala ve druhém setu, ale i přesto s přehledem postupuje za 84 minut do druhého kola.

Ve druhém kole se Karolína utká s vítězkou zápasu Kaia Kanepiová – Sandra Zaniewská.

Já se s Vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalších tenisových přenosů. (20:32:48)

Konec zápasu

0:6
    Po druhém podání nedokázala Španělka mečbol odvrátit a zápas tak končí vítězstvím české tenistky 1:2 na sety.

30-40
    Je tu první mečbol pro Karolínu Plíškovou!

30-30
    Stejně daleko má však k zisku gemu i soupeřka.

15-30
    Po dvojchybě dělí Plíškovou od vítězství dva míče.

15-15
    To nechce Torro-Florová připustit za žádnou cenu a bojuje alespoň o čest.

0-15
    To co se nepovedlo v setu prvním by se mohlo povést v setu třetím. Kanárek je blízko.

0:5
    Ta sice po boji, ale svůj servis drží a vede už 0:5 a je gem od postupu.

40-A
    Druhou možnost na brejk už Španělka nedostává a naopak je zde tedy výhoda pro Karolínu.

40-40
    Jenže svou možnost nevyužívá.

40-30
    Florová se přece jenom dostává k brejkbolu a vykřesává jiskřičku naděje.

30-30
    Třicet obě a před námi důležitá výměna.

30-15
    Přichází však další fiftýn pro Španělku.

15-15
    Česká hráčka nenechává nic náhodě.

15-0
    Snad poslední šanci má Torro-Florová v tomto gemu, pokud Plíšková udrží servis na 0:5, tak bude mít k vítězství již velmi blízko.

0:4
    Hned první brejkbol je využit a Karolína Plíšková tak kopíruje scénář z prvního setu.

15-40
    Dva brejkboly jsou na světě a vypadá to, že ve třetím setu je na kurtu pouze jedna hráčka.

15-30
    Dokonce se rodí případná šance na další brejk a ten by již mohl být tím rozhodujícím.