Boston – Carolina 6:2 (kon.) | Toronto – NY Rangers 4:3 (kon.) | Colorado – Calgary 1:3 (kon.)
Anaheim – Edmonton 2:1 (kon.) | Vancouver – Arizona 2:0 (kon.)
Boston Bruins
6:2 (3:0, 2:0, 1:2)
Carolina Hurricanes
Úterý 09.04.2013, 01:00 • TD Banknorth Garden (Boston) • NHL

45:46
    Celkově teprve třetí vyloučení v tomto zápase. Přesilovou hru si zahraje Boston, na dvě minuty odešel Riley Nash za hru vysokou holí.

35:57
    Lucic se nádhernou kličkou na modré čáře zbavil strážce a tomu nezbývalo než zatáhnout za ruční brzdu a faulem zastavil rozjetého soupeře. Přesilovou hru si tak zahrají i domácí, na dvě minuty odchází Eric Staal.

32:10
    Jsme svědky vůbec prvního vyloučení dnešního zápasu. Na dvě minuty za podražení odchází kapitán Bostonu Zdeno Chára.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 4. Peverley (Seidenberg, Ference), 8. Marchand (Campbell, Jágr), 18. Marchand (Jágr, Seidenberg), 24. Ference (Seidenberg, Campbell), 31. Caron (Peverley, Thornton), 57. Horton (Hamilton, Lucic) – 51. Dwyer (Bellemore, Tlustý), 51. Bowman (Nash, J. Staal)

Boston Bruins: Rask (Khudobin) – Chára, Hamilton, Bartkowski, Seidenberg, Ference, Boychuk – Lucic, Krejčí, Horton – Marchand, Campbell, Jágr – Pandolfo, Kelly, Seguin – Dagavins, Peverley, Thornton
    Carolina Hurricanes: Peters (8. Ellis) – Corvo, Gleason, McBain, Harrison, Sanguinetti, Bergeron – Dwyer, Staal E., Tlustý – Skinner, Staal J., Ruutu – Larose, Nash, Bowman – Bellemore, Brent, Dalpe

Rozhodčí: Jackson, Walsh – Miller, Shewchyk