Boston – Carolina 6:2 (kon.) | Toronto – NY Rangers 4:3 (kon.) | Colorado – Calgary 1:3 (kon.)
Anaheim – Edmonton 2:1 (kon.) | Vancouver – Arizona 2:0 (kon.)
Colorado Avalanche
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Calgary Flames
Úterý 09.04.2013, 03:05 • Pepsi Center • NHL

57:39
    Další vyloučení pro Červenku, kterýmu jen před chvíli skončil předchozí trest.

55:24
    Domácí si zahrají přesilovou hru po vyloučení Červenky, který zahákoval Duchena.

44:12
    Landeskog zahákoval Červenku v gólové šanci a inkasuje dvě minuty.

32:43
    Přesilová hra pro domácí po faulu Backlunda.

28:26
    Bordeleau dostal další dvouminotvý trest v tomto zápase. Tentokrát si posedí za napadení. Domácím se verdikt sudího vůbec nelíbí, protože to vypadalo jako běžný bodyček.

23:06
    Další přesilovka pro hosty. Van Der Gulik na zemi ještě podrazil Giordana a dostává dvě minuty.

13:44
    Hejda sa v rohu kluziště pustil do Saricha. Oba hráči jsou vyloučeni za rvačku.

10:54
    Domácí si také zahrají přesilovku. Stajan u vlastní branky poslal k zemi Duchena a oslabí tak svůj tým na dvě minuty.

07:46
    Zanon vyhodil kotouč ze hřiště a odstává dvě minuty za zdržování hry. Hosté si zahrají dlouhou přesilovku 5 na 3.

07:22
    Bordelelau zboural u mantinelu Stajana a následně se na něj sesypali hráči Calgary. Nakonec domácí útočník dostává dvě minuty za hrubost.

03:18
    Jones se hned na začátku prvního utkání po svém zranění posadí na trestnou lavici. Hosté si zahrají přesilovou hru.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 22. Malone (Barrie, O´Reilly) – 31. Červenka (Giordano, Horák), 37. Cammalleri (Horák, Begin), 57. Tanguay (Stempniak)

Colorado Avalanche: Giguere – Hunwick, Johnson, Hejda, Elliott, Zanon, Barrie – Landeskog, Duchene, Parenteau – Malone, O´Reilly, McGinn – McLeod, Mitchell, Jones – Bordeleau, Olver, Van Der Gulik
    Calgary Flames: MacDonald – Wideman, Giordano, Butler, Brodie, Carson, Sarich – Stempniak, Reinhart, Tanguay – Cammalleri, Horák, Bartschi – Begin, Stajan, Glencross – Jackman, Backlund, Červenka

Rozhodčí: Francis Charron, Brad Meier – Shane Heyer, Andy McElman