Kvitová – Dojová 2:0 (kon.) | Sestini Hlaváčková – Vinciová 0:1; 0:2; 0-0 (skreč)
Camerinová – Koukalová 2:1 (kon.) | Kanepiová – Plíšková 0:2 (kon.)
Petra Kvitová
2
6 6
Misaki Dojová
0
4 4
Středa 10.04.2013, 12:11WTA Katowice (krytý tvrdý povrch)

Petra Kvitová vstoupila i do druhého setu velmi dobře, ale poté se jakoby zabála vítězství. Ztratila zpět získaný servis a dostala se dokonce do problémů při svém dalším podání, když prohrávala 3:4 a 0:30. Poté však set perfektně otočila, vyhrála ho 6:4 a celé utkání tím pádem 2:0 na sety.

Ve druhém kole turnaje WTA v Katowicích na ni čeká Mandy Minnelová z Lucemburska a onlajny Vám samozřejmě přinesou přenos i z tohoto zápasu.

Už za několik málo minut pokračuje program na centrálním dvorci v Katowicích zápasem mezi Andreou Hlaváčkovou a Robertou Vinciovou, tímto zápasem Vás provede kolega Pavel Kuba.

Já se s Vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalších tenisových přenosů. (13:31:08)

Konec zápasu

6:4
    Servis ven z kurtu a poté forhend do odkryté části dvorce vyšel na jedničku a Petra Kvitová tak vítězí v zápase 2:0 na sety.

40-30
    Druhým esem v zápase už Petra Kvitová mečbol získává.

30-30
    Jenže mečbol zatím nepřichází.

30-15
    Velmi nečekaný odskok měl míček od čáry a Doiová byla ráda, že si při zahrání úderu nepřivodila nějaké zranění..

15-15
    Patnáct obě.

0-15
    Zbytečná chyba Kvitové.

5:4
    Výborně! V pravý čas prolamuje Petra Kvitová servis soupeřky a rázem vede 5:4 a po krátké pauze půjde podávat na vítězství v zápase.

40-30
    Doiová se spletla z bekhendu a je tu tak brejkbol!

30-30
    Fantastický obranný bekhend, který se stal vítězným. Doiová úder po čáře nečekala.