Zlín B – Třinec 0:1 (kon.) | Prostějov – Ostrava B 4:1 (kon.) | Slovácko B – Zábřeh 2:0 (kon.)
Uničov – Olomouc B 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko B
2:0 (1:0)
FK Sulko Zábřeh
Středa 17.04.2013, 17:00 • Bělinka • Moravskoslezská fotbalová liga

Slovácko po brance Nestorovskiho ve druhém poločase vyhrálo nad Zábřehem 2:0. Druhá půle byla vyrovnaná, domácí hráči kontrolovali hru, hosté si však vážnější brankovou situaci nevytvořili. Vítězstvím se svěřenci trenéra Palinka dostali v tabulce MSFL před Zábřeh. (18:53:50)

90
    Vlachovič byl sražen před pokutovým územím, píšťalka rozhodčího Ciesara zůstala němá.

89
    O výsledku je s největší pravděpodobností rozhodnuto, utkání se jen dohrává.

87
    Dnešní utkání sleduje 93 diváků.

86
    Jan Lukáš po špatně zahraném ofsajd systému hostující obrany šel sám na brankáře Šustra, který ho ve vyložené šanci vychytal.

85
    Lukáš váhal s přihrávkou na Nestorovskiho, nakonec mu balon přihrál, to už byl ale jeho spoluhráč v ofsajdu.

83
    Svízela na hranici velkého vápna obešel obránce Filipa a poté upadnul. Rozhodčí signalizoval – hrajte dál.

82
    Košút vystřelil balon nad branku Zábřehu.

81
    Slovácko bude zahrávat volný přímý kop z dvaceti pěti metrů.

80
    Heidenreichův centr odvrátil Břečka jen Zeherovi, jeho dělovka mířila nad branku.

78
    Vystřídal i Zábřeh. Robert Zeher nahradil Marka Šichora.

77
    Poslední střídání v celku Slovácka. Fujerika nahradil Svízela.

75
    Po druhé brance domácího celku tempo hry trochu opadlo.

73
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Reinberk se uvolnil po pravé straně a viděl na přední tyči ILIJEHO NESTOROVSKIHO a míč mu adresoval, útočník v dresu Slovácka nastavil placírku a zblízka prostřelil brankáře Šustra.

73
    Pomezní rozhodčí teď odmával postavení mimo hru domácímu Nestorovskimu.

72
    Šichorův centr odvrátil ve vápně Košút, míč se dostal k Balcárkovi, který nic kloudného v pokutovém území nevymyslel.