Zlín B – Třinec 0:1 (kon.) | Prostějov – Ostrava B 4:1 (kon.) | Slovácko B – Zábřeh 2:0 (kon.)
Uničov – Olomouc B 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko B
2:0 (1:0)
FK Sulko Zábřeh
Středa 17.04.2013, 17:00 • Bělinka • Moravskoslezská fotbalová liga

86
    Jan Lukáš po špatně zahraném ofsajd systému hostující obrany šel sám na brankáře Šustra, který ho ve vyložené šanci vychytal.

78
    Vystřídal i Zábřeh. Robert Zeher nahradil Marka Šichora.

77
    Poslední střídání v celku Slovácka. Fujerika nahradil Svízela.

73
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Reinberk se uvolnil po pravé straně a viděl na přední tyči ILIJEHO NESTOROVSKIHO a míč mu adresoval, útočník v dresu Slovácka nastavil placírku a zblízka prostřelil brankáře Šustra.

68
    Druhé střídání Zábřehu. Pospíšila vyměnil Vlachovič.

63
    Centr z rohového praporku přistál na hlavě Břečky, který ve slibné možnosti přestřelil.

59
    Sulko Zábřeh poprvé vystřídal. Ondřeje Nýdeckého vyměnil Tomáš Balcárek.

58
    Druhé střídání Slovácka. Skaláka nahradil Nestorovski.

50
    Žlutou kartu viděl Jiří Skalák.

46
    Do druhého poločasu provedlo Slovácko první změnu. Veliče Šumulikovskiho nahradil Jakub Kolínek.

44
    Slovácko mělo další šanci na vstřelení branky. Skalák byl s míčem v úhlu a místo nahrávky volil střelu, kterou hostující brankář Šustr vyrazil.

43
    Nakonec se hráči domácího celku na konci prvního poločasu dočkali. Reinberk vystřelil balon z hranice velkého vápna, střelu tečoval JAN LUKÁŠ, který změnil dráhu střely do protipohybu brankáře Šustra a "brankou do šatny" posílá Slovácko do jednobrankového vedení.

31
    Trávník dloubákem za obranu Zábřehu vysunul Fujerika, který přeloboval brankáře Šustra a nabídl branku Skalákovi, který hlavou branku hostů netrefil.