Saint-Étienne – Ajaccio 4:2 (kon.) | Rennes – Troyes 1:2 (kon.)
Stade Rennes
1:2 (1:2)
ESTAC Troyes
Středa 24.04.2013, 18:30 • Stade de la Route de Lorient, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Hlavní sudí Duhamel ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí tým Stade Rennais FC nestačil svému soupeři ESTAC Troyes a podehl mu 1:2. Troyes poslal do vedení už v páté minutě Bahemeck a ve 27. minutě skóre navýšil Bréchet. Ve 31. minutě se ze vstřelené branky radovali také domácí, když Féret proměnil pokutový kop. Hosté byli aktivnější, a tak si vítězství zasloužili. Navýšit skóre mohl v závěru Camus, ale Costil vystihl směr a střelecký pokus zlikvidoval. Tým Rennes v tabulce zůstává na desáté příčce a na svém kontě má 42 bodů. Celek ESTAC Troyes zůstává na místě 20. a na svém kontě má 28 bodů. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:25:11)

90+4
    Tým ESTAC Troyes neproměnil pokutový kop, na starost si jej vzal Camus, ale Costil vystihl směr a střelecký pokus zneškodnil.

90+3
    Mavinga zahrál v pokutovém území rukou a hosté dostanou výhodu pokutového kopu.

90+3
    Běží poslední minuta nastaveného času a u míče jsou hosté, kteří operují na útočné polovině.

90+2
    Na druhé straně byl v ofsajdu nachytán C. Diarra.

90+1
    V ofsajdu uvízl Pitroipa a sudí hru přerušil.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    V obrovské šanci se ocitl Camus, jenž obhodil míč obloučkem přes vybíhajícího Costila, ale balon skončil těsně nad brankou.

89
    Pokud se nestane nic závažného, utkání skončí stavem 1:2.

87
    Fotbalisté Rennes se snaží vyrovnat skóre, ale hráči Troyes se pozorně brání a vedení nechtějí ztratit.

86
    Hosté se však bez potíží ubránili a útočnou akci zastavili.

86
    Mavinga podniká útočnou akci.

85
    Na útočné polovině se autového vhazování zmocní hosté.

83
    Ke střele se probojoval Xavier, ale míč mu sklouzl po kopačce a střela mu nesedla.

79
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Benjamin Nivet, přichází Maxime Colin.