Philadelphia – NY Islanders 2:1 (kon.) | Washington – Ottawa 1:2 (po pr.) | Carolina – NY Rangers 3:4 (po pr.)
Florida – Toronto 0:4 (kon.) | Boston – Tampa 2:0 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Detroit – Nashville 5:2 (kon.) | St. Louis – Calgary 4:1 (kon.) | Winnipeg – Montreal 2:4 (kon.)
Dallas – Columbus 1:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 1:3 (kon.)

Filip Kuba (FLA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:04

Zápas je u konce. V poslední třetině jsme branku neviděli a hosté si nakonec dokráčeli k poměrně vysoké výhře. Na té se však velkou mírou podílel brankář Toronta, který pochytal všech 34 pokusů domácího týmu.

60:00

59:48
    Nejspíše poslední buly před hostujícím gólmanem.

58:33
    Hra se pomalu již dohrává, žádný z týmů se netlačí do výrazného zakončení.

56:04
    Bekhendový pokus Shora, Reimer opět výtečný.

55:46
    Hraje se již 5 na 5, o výsledku je prakticky rozhodnuto.

55:00
    Domácí pomalu začínají rezignovat na svoji střeleckou impotenci.

54:40
    Kopecký minul odkrytou část hostující brány. I velká porce smůly teď sráží domácí Floridu.

54:30
    Jasnou dominanci domácích podtrhuje i statistika střel na bránu. Domácí svého soupeře přestříleli 31 – 17. Gólman Toronta Reimer ale dnes chytá výtečně.

53:46
    Phaneuf (TOR) vyloučen na 2+10 min za hrubost.

53:34
    Domácí pokračují ve své střelecké nadvládě, na branku ale stále čekají. Těsně mimo mířili Howden či Kuba od modré.

51:11
    Petrovicova rána od modré těsně minula hostující branku.

50:16
    Domácí jsou ve třetí třetině jasně lepším týmem, svoji převahu ale nedokážou podtrhnout vstřelenou brankou. A bez nich se prostě vyhrát nedá.

49:12
    Upshallův pokus z pravého křídla, Markström vyráží.

48:09

46:46
    Domácí rozpoutali v přesilové hře pořádný kolotoč v útočném pásmu, překonat Reimera z několika šancí se jim ale nepodařilo.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 6. Komarov (McClement), 15. MacArthur (Frattin, Gunnarsson), 22. Kessel (Kadri), 25. Kessel (Kadri, Lupul)

Florida Panthers: Markström (Clemmensen) – Petrovic, Campbell, Kuba, Weawer, Strachan, Brennan – Fleischmann, Goc, Huberdeau – Bjugsta, Mueller, Kopecký – Skille, Matthias, Upshall – Parros, Shore, Howden.
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) – Phaneuf, Gunnarsson, Kostka, O’Byrne, Fraser, Franson – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk –Kadri, Lupul, Kuljomin – McClement, Komarov, Frattin, Grabovskij – Frattin, Colborne, MacArthur.

Rozhodčí: Hasenfratz, St. Laurent – Amell, Cormier