Philadelphia – NY Islanders 2:1 (kon.) | Washington – Ottawa 1:2 (po pr.) | Carolina – NY Rangers 3:4 (po pr.)
Florida – Toronto 0:4 (kon.) | Boston – Tampa 2:0 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Detroit – Nashville 5:2 (kon.) | St. Louis – Calgary 4:1 (kon.) | Winnipeg – Montreal 2:4 (kon.)
Dallas – Columbus 1:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 1:3 (kon.)
Vancouver Canucks
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Anaheim Ducks
Pátek 26.04.2013, 04:10 • Rogers Arena, Vancouver, BC • NHL

Hosté dnes dvě třetiny přehrávali svého soupeře, domácí se dostali do hry až v závěrečné třetině, kdy drtili svého soupeře, víc než jednu branku se jim ale vstřelit nepodařilo. Pro oba týmy to v tabulce nic nemění, zůstávají nadále na třetí, resp. druhé pozici. Ode me je to v tuto chvíli vše, přeji pěkný den! (06:34:18)

59:53
    Lapierre a následně i Garrison to ještě zkouší, Hiller oba pokusy vyráží.

59:32
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Domácí zkoušeli znásobit svůj tlak hrou bez brankáře, k puku se ale dostal ANDREW COGLIANO a přes celé kluziště ho posílá od prázdné branky! Bez asistence.

59:13
    Edlerovu ránu zastavuje Winnik.

58:33
    To už je ale smůla domácího útočníka, Ryan Kesler trefuje tyč!

58:23
    Kesler opět netrefuje klec hostů, domácí útočník se dnes nemůže trefit do branky-

56:59
    Domácí pokračují proti čtyřem a od modré to opět zkouší Garrison, puk ale tentokrát míjí branku.

56:42
    Vancouver právě vstřelil branku!
    A domácí dvojnásobnou početní výhodu využívají, když se trefuje JASON GARRISON tvrdou ranou od modré čáry! Asistence: Ryan Kesler, Henrik Sedin.

56:22
    Sheldon Souray (ANA) vyloučen za vysokou hůl, jelikož se jednalo o krvavé poranění, dostává 2+2 minuty. Domácí budou hrát proti třem.

56:20
    Kesler v dobré šanci míjí branku Anaheimu.

55:35
    Jedna z posledních možností pro domácí. Ben Lovejoy (ANA) vyloučen za hákování.

55:14
    Hosté vyhazují na icing, buly před Hillerem a tlak domácích může pokračovat.

55:05
    Hamhuisovu ránu příklepem zastavuje centr první formace hostů Bonino.

54:14
    Ještě jedna komerční přestávka přerušuje hru.

54:04
    Corrado blokuje pokus, jenž vyletěl od hokejky Beleskeyho.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 57. Garrison (Kesler, Sedin H.) – 27. Beleskey (Fowler, Palmieri), 29. Staubitz (Steckel, Lovejoy), 60. Cogliano

Vancouver Canucks: Luongo (Cannata) – Garrison, Hamhuis, Corrado, Edler, Joslin, Alberts – Burrows, Sedin H., Sedin D. – Kesler, Roy, Higgins – Hansen, Lapierre, Raymond – Kassian, Ebbett, Ballard.
    Anaheim Ducks: Hiller (Fasth) – Beauchemin, Souray, Vatanen, Lydman, Lovejoy, Fowler – Perry, Bonino, Beleskey – Etem, Cogliano, Palmieri – Smith-Pelly, Lombardi, Winnik – Staubitz, Steckel, Maroon.

Rozhodčí: O´Rourke, VanMassenhoven – Sharrers, Mach

Diváci: 18910