Lorient – Marseille 0:1 (kon.) | Ajaccio – Montpellier 2:1 (kon.) | Bordeaux – Remeš 0:0 (kon.)
Bastia – Toulouse 0:0 (kon.) | Brest – Rennes 0:2 (kon.) | Valenciennes – Nancy 0:0 (kon.)
Valenciennes FC
0:0 (0:0)
AS Nancy-Lorraine
Sobota 27.04.2013, 20:00 • Stade Nungesser, Valenciennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ve druhém poločase se oba týmy do sebe pořádně zakously a přišly i šance. Ovšem na obou stranách chybělo střelecké štěstí. Stav utkání 0:0. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 50%/50%.
    Celkem střel: 17/11.
    Rohové kopy: 4/2.
    Fauly: 11/11.
    Žluté karty: 1/2. (21:52:28)

90+4
    Hosté zřejmě dohranou utkání na své útočné polovině.

90+3
    Je však odpískán offside Manganimu.

90+3
    Pokračuje obléhání brány Valenciennes.

90+2
    Nancy však dostává domácí pod tlak. Ale Saneho centr do šestnáctky sbírá domácí gólman.

90+1
    Hra se opět uklidnila. Zřejmě oběma celkům vyhovuje remíza.

90
    Hlavní rozhodčí zápasu Clément Turpin nastavuje ještě 4 minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase zatím bezbrankového utkání.

89
    Také Valenciennes se daří přerušovat ataky soupeře.

88
    Střídání v týmu Valenciennes FC: ze hřiště odchází Gomis, přichází Ducourtioux.

88
    V další šanci hostující Moukandjo, který těsně mijí domácí bránu. Také hráči Nancy si v závěru utkají vytvořili slibné střelecké možnosti.

87
    Také na druhé straně musel zasahovat domácí brankář Penneteau po prudké ráně Manganiho, jehož pokus pohotově vyráží.

87
    Ale to nemělo dlouhého trvání a Mangani obrací hru.

86
    Pas do vápna kryje Penneteau. Hrají opět domácí.

85
    Hostům se daří držet míč daleko od vlastní šestnáctky.

84
    Další velká možnost domácího Rose , který přízemní ránou ze střední vzdálenosti postrašil Gregoriniho.