Bayern – Freiburg 1:0 (kon.) | Leverkusen – W. Brémy 1:0 (kon.) | Wolfsburg – Mönchengladbach 3:1 (kon.)
Hoffenheim – Norimberk 2:1 (kon.) | Augsburg – Stuttgart 3:0 (kon.) | Düsseldorf – Dortmund 1:2 (kon.)
FC Augsburg
3:0 (0:0)
VfB Stuttgart
Sobota 27.04.2013, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

Pro Augsburg to byla moc důležitá výhra, neboť se bodově dotáhl na patnáctý Düsseldorf, který drží umístění, jenž by znamenalo jistotu záchrany. Fortuna ale dnes od 18:30 hraje domácí utkání s Dortmundem, takže může své bodové konto rozšířit. Namočené jsou i Brémy, které teď mají jen o dva body více než Augsburg.

Já Vám děkuji za pozornost a někdy se zase těším u přenosů z fotbalu na počtenou! (17:33:53)

Rozhodčí Gräfe nastavil pouhou minutu a ukončil utkání, ve kterém Augsburg poráží VfB Stuttgart 3:0. Po bezbrankovém prvním poločase se skóre poprvé měnilo v 61. minutě, kdy se hlavou po rohovém kopu prosadil Mölders. O osudu utkání pak definitivně rozhodla poslední desetiminutovka, když domácí nemilosrdně potrestali dvě stráty míče v podání VfB. V prvním případě se krásným lobem zpoza šestnáctky prosadil de Jong, který byl v té chvíli na trávníku sotva dvě minuty a skóre na 3:0 pečetil z dalšího brejku Dong-Won Ji.

90+1
    Už běží nastavený čas.

89
    Další obrovská šance. Střídající Reinhardt se ocitl sám před Ulreichem, ale minul!

89
    Poslední střídání domácích. Odešel Mölders, přišel Oehrl.

87
    Utkání skončilo pro Jana Morávka, kterého nahradil Reinhardt.

85
    Augsburg právě vstřelil branku!
    Domácí proměňují závěr zápasu ve svou exhibici! Okazaki ztratil na útočné polovině míč a domácí mohli jít do rychlého protiútoku. Hahn našel volného DONG-WON JI a po jeho voleji se balón odrazil od země pod břevno – 3:0.

84
    de Jong dostává žlutou kartu za oslavu se svlečeným dresem.

83
    Tak to bylo střídání! Po nepřesné rozehrávce hostí se před MARCELEM DE JONGEM otevřela levé strana. Domácí žolík tak od půlky doběhl až před šestnáctku a nádherným lobem přehodil Ulreicha, který stál před malým vápnem. Nádhera a 2:0 pro Augsburg!

81
    Domácí střídají. Odešel Werner, nahradil jej de Jong.

81
    Dong-Won Ji měl na kopačce rozhodnutí. Sám před Ulreichem ale trefil jen hostujícího brankáře a možnost na dorážku následně prováhal!

80
    Náznak domácího protiútoku. Mölders sklepával dlouhý míč pro Jiho, ale nepřesně.

79
    Stuttgart se snaží s výsledkem něco udělat, jeho hráči nyní více drží balón.

77
    Po hlavičce Niedermeiera odvracela domácí obrana na brankové čáře!

76
    Ibišević před šestnáctkou přiťukl Okazakimu, jehož střelu srazila obrana na roh.