FC Zbrojovka Brno
2:1 (0:1)
FC Baník Ostrava
Pondělí 29.04.2013, 18:00 • Městský fotbalový stadion Srbská • Gambrinus liga

Brno se dost možná nejlepším druhým poločasem v sezóně vrací do bezpečných vod tabulky a nutno říct, že zaslouženě. V druhém dějství dominovalo a osud tomu chtěl, aby popravil Baník za tak dramatických okolností. Branka Vlastimila Stožického z prvního poločasu tak k bodům z Brna nestačila a Baník tak bude i nadále řešit otázku (nejen) druhé ligy.

90
    V bláznivém závěru zápasu střídá ještě Martin Lukeš Davora Kukece.

90
    Domácí už odpočítávají poslední vteřinky zatímco Brno zahrává rohový kop.

88
    Brno právě vstřelilo branku!
    Brno vstává z mrtvých a zasahuje Baníku tvrdý direkt v boji o udržení mezi elitou. Petr Švancara se za obranou Baníku dostal jako slepý k houslím k míči, počkal na ideální moment a načepoval znamenitý míč pro MICHALA ŠKODU, který otáčí zápas!

87
    Pernicovi teď po centru Michala Škody chyběly centimetry, aby poslal Brno do zaslouženého vedení.

86
    Davor Kukec tak dlouho míchal brněnské obránce až o míč přišel.

82
    Dvaaosmdesát minut se PAVEL ZAVADIL zastřeloval z rozličných standartek, a osm minut před koncem konečně vyrovnává. Krásná branka do horního růžku Bártovy branky, který tak přeci jen kapituluje.

83
    Faul na Petra Švancaru na hranici pokutového území vytahuje sudí Proske těsně před vymezený prostor gólmana Bárty.

81
    Dnešní utkání sleduje 5293 diváků.

79
    Ještě jedna žlutá karta pro domácí, obdržel ji Michal Škoda.

78
    Brno je pevně usazené na polovině Baníku, ani Traoré ani Pernica Bártovi vrásky nenadělali.

76
    Kouč Grmela reaguje na vývoj utkání stažením Milana Lutonského, zahraje si Michal Škoda.

75
    Další dvojité střídání, nejprve Martin Pulpit stahuje Soukupa a nahrazuje ho Miloslavljevem...

74
    Tu si zblízka prohlíží i Milan Frydrych.

71
    Domácí útočník Traoré si chtěl vymodlit pokutový kop příliš okatě a za svoje filmování vidí žlutou kartu.

71
    A nyní měl Baroš možnost utkání rozhodnout, svou hlavičku ale posílá přímo do náruče Doležala.

70
    Hosté však, vědomi si důležitosti dnešního zápasu, brání hubený náskok zuby nehty a stále tak vedou 1:0.