SK Dynamo Č. Budějovice
4:1 (3:1)
FC Zlín
Středa 01.05.2013, 13:00 • SCM Mladé • Celostátní liga staršího dorostu

Zápas končí spravedlivou výhrou Budějovic 4:1. Po úvodní smršti, kdy už ve 14.minutě domácí vedli 3:0, se Zlínští nedokázali vzpamatovat a téměř celé utkání tahali za kratší konec provazu. Zejména v první půli předvedl skvělý výkon Polanský, v druhé půli se už ale tolik do hry nedostával. V domácím dresu patřil k nejaktivnějším také Staněk a Horák. Oproti tomu hosté se do šancí dostávali jen sporadicky po chybách domácí obrany. Velmi je také poznamenalo brzké vyloučení kapitána Zavadila z 11.minuty. Budějovice si tak připisují do tabulky 3 body za jasnou výhru. Loučím se s Vámi z Českých Budějovic a přeji příjemný zbytek svátečního odpoledne. (15:00:23)

90+2
    Protiútok Zlína nebyl úspěšný. Blíží se konec zápasu.

90+1
    Domácí Bálek s Růžičkou ukličkovali dva obránce soupeře a ze čtyř metrů od brány pálil Bálek. Jeho slabou střelu ale Švec chytá bez problémů.

90
    Rozhodčí nastaví 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Held pálí zdálky, hostující Švec jeho prudkou ránu chytá.

88
    Protiútok se domácím nepovedl a míč skončil v zázemí. Následuje střídání, kdy ze hry jde Funda. Nahradí jej Kadula.

86
    Zlín chce s výsledkem ještě něco udělat! Nyní se hosté pokoušeli centrovat do pokutového území z prava, míč byl sražen na roh. Domácí jdou po něm do protiútoku.

85
    Hosté rozehrávají přímý kop jen do rukavic domácího gólmana.

84
    Zlínský Očadlík zkouší z dálky pozornost Marušky. Míč však končí metr a půl vedle branky.

83
    Domácí se nikam nehrnou, snaží se neztrácet balony.

82
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště jde autor dvou branek Polanský, přichází Růžička.

82
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Hlobil, přichází Očadlík.

80
    Následně na druhé straně nedosáhl na vysoký míč hostující Chuchma. Balón chytá budějovický brankář Maruška.

79
    Do protiútoku se ženou domácí. Zastavuje je ale hvizd rozhodčího – ofsajd.

78
    Zlín nyní zatlačil Budějovice. Ke střele se však nedostává. Akci zastavuje Blanař, poté co se mu nepovedlo centrem najít spoluhráče v pokutovém území.