FC Zbrojovka Brno
1:1 (1:1)
FC Hradec Králové
Čtvrtek 02.05.2013, 16:00 • Městský stadion Srbská, Brno • Juniorská liga

Pro dnešek je to tedy z Brna vše, budu se těšit u dalších zápasů na onlajnech. Pěkný den. (17:48:55)

Je dohráno. Zbrojovka se nakonec s Hradcem rozešla smírně 1:1. Ve druhém poločase byli hosté lepší, jenže gól už nepadl a každý si rozděluje po bodu. Nejlepším hráčem utkání bych zvolil rozhodně Asima Zeca, jenž vstřelil první gól zápasu a byl hodně aktivní.

90
    Hradec v nastavení zahrával rohový kop, ale nebyl nikterak nebezpečný. Poté mohla jít do brejku Zbrojovka, kombinace se však nezadařila.

90
    Blíží se nám závěr zápasu, ještě budeme hrát minutu nad rámec druhého poločasu.

88
    Koubkův dlouhý nákop propadl až k Milanu Fukalovi, který byl asi i sám zaskočen, co dělá v pokutovém území a slabou střelou Veselého nepřekvapil. Každopádně hosté jsou v tomto zápase rozhodně nebezpečnějším mužstvem.

87
    Hradec zahrával standardku Krolopem a míč se snesl až před Veselého bránu, který míč vyboxoval do bezpečných míst.

85
    Do třetice tu střídání v týmu Hradce. Odchází dobře hrající Asim Zec a do posledních minut nastupuje Michael Hofman.

83
    ...svůj centr přetáhl a míč je v zámezí.

82
    Varaďa vybojoval roh pro Brno, bude ho zahrávat Matyska...

81
    Ve druhém poločase je to stále boj bez gólových šancí. Hradec měl tedy poměrně dvě slušné loženky, z brněnského pohledu je to však bezkrevný výkon v útoku.

79
    Podruhé střídá i Hradec. Dobojováno má Janoušek, na jeho pozici vstupuje Jakub Novák.

75
    Je to taková i trošku okopávaná. Hodně faulů, dohrávají se souboje a mnoho fotbalového toho na Srbské k vidění bohužel není.

72
    Necelých dvacet minut před koncem je potrestán žlutou kartou další domácí hráč, a to Lukáš Matyska, jenž pořádně přibrousil střídajícího Furika.

70
    Velká šance Hradce. Po rohu Krolopa se dostal k míči hlavičkují Krčál a Veselý musel vytáhnout důležitý zákrok. Pokus hradeckého hráče vyrazil vedle své brány. Poté ještě kopali hosté roh, s ním už si Brno poradilo.

68
    Domácí potřetí střídají. Ze hry odstoupil Tomáš Kunc, jeho místo zaujme Bronislav Stáňa.

64
    Hradec poprvé mění složení svých řad. Na plac vstupuje Michal Furik, ze hry byl stažen David Sixta.

62
    Těžko se brněnským hráčům dostává přes obranu soupeře, až teď to zkusil stříleným centem střídající Vávra, avšak Koubek byl připraven před dotírajícím Škodou.

60
    Roh Krolopa vyboxoval Veselý jen před sebe, ale dorážka Janouška už nebyla platná. Byl pískán útočný faul Hradce Králové.