IHC Kladno – ILHK Hr. Králové 5:4 (kon.) | Slavia Praha – IHC Prague Rats 8:3 (kon.) | Devils Zlín – Uh. Hradiště 13:3 (kon.)
IHC Olomouc – Brno 4:3 (kon.) | IHC Kladno – Mad Parrots 3:5 (kon.) | Slavia Praha – IHC Pardubice 17:6 (kon.)
IHC Olomouc – Kanci Uh. Brod 3:5 (kon.) | Devils Zlín – IHC Přerov 11:7 (kon.)
IHC Devils Zlín
13:3 (2:1, 1:0, 6:0, 4:2)
IHC CSC Roller U. Hradiště
Sobota 18.05.2013, 12:20STILMAT extraliga inline hokeje

Zápas končí vysokým vítězstvím Devils, kteří rozhodli hlavně ve druhé polovině utkání, kdy si doslova otevřeli na hřišti střelnici. Ode mě je to zatím všechno, ze Zlína přeji příjemné sobotní odpoledne. (13:53:00)

48:00

47:46
    Míka se v poslední minutě ještě dostal do dvou nadějných šancí, ale prosadit už se nedokázal.

47:01
    Běží poslední minuta čtvrté čtvrtiny.

45:14
    Černocký se blýskl pěkným zákrokem, když zkrotil střelu zcela osamoceného Urbance.

44:39
    Devils právě vstřelili branku!
    Domácí rychle odpovídají, prosadil se DAVID HRAZDÍRA. Asistence: Holík.

44:03
    Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!
    Pěknou individuální akci předvedl TOMÁŠ VALENTA, který si vybruslil mezi kruhy a prostřelil brankáře Kašíka. Asistence: Nesrsta.

43:24
    Domácí teď rozebrali obranu hostí a PAVEL KLHŮFEK zakončoval do zcela odkryté branky. Asistence: Janota, Urbanec.

42:50
    Šlahař zkoušel najít dlouhou přihrávkou Horáka a poslat jej do úniku, ale v poslední chvíli zasáhl domácí obránce.

42:36
    Za hákování je vyloučen Schuster a Devils si zahrají další přesilovou hru.

40:17
    PATRIK URBANEC dostal trochu více prostoru a vymetl levou šibenici hostující branky. Asistence: Hrazdíra.

39:45
    Kovařík hledal zpoza branky někoho ze spoluhráčů.

38:02
    Desátou branku domácích přidal DAVID HRAZDÍRA, který prostřelil brankáře Reflexu z pravého kruhu. Asistence: Holík.

37:43
    Pospíšil vyprášil levý beton brankáře Kašíka.

36:22
    Hned zkraje poslední čtvrtiny snižuje JIŘÍ PILUŠA, jenž našel mezírku mezi betony brankáře Devils. Asistence: Šlahař

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

Ve 3. čtvrtině dominovali domácí, kteří výrazným způsobem navýšili své vedení a vedou už o osm branek!

36:00
    Třetí čtvrtina skončila

35:54
    V pořadí devátý gól domácích vstřelil PAVEL KLHŮFEK. Asistence: Čech

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 6. Urbanec (Janota, Janota), 8. Urbanec (Holík), 24. Urbanec (Klhůfek), 26. Janota (Šenkeřík, Holík), 27. Holík (Kašík), 30. Janeba (Šenkeřík), 32. Jurík (Šenkeřík, Čech), 35. Šenkeřík (Hrazdíra), 36. Klhůfek, 39. Hrazdíra (Holík), 41. Urbanec (Hrazdíra), 44. Klhůfek (Janota, Urbanec), 45. Hrazdíra (Holík) – 10. Horák, 37. Piluša (Šlahař), 45. Valenta (Nesrsta)

IHC Devils Zlín: Kašík (Zavadil) – Urbanec, Janota, Šenkeřík, Jurík – Holík, Hrazdíra, Čech, Goiš, Janeba, Klhůfek.
    IHC CSC Roller U. Hradiště: Černocký (Ševčík) – Schuster, Valenta, Horák, Gajdošík, Nesrsta – Míka, Pospíšil, Piluša, Kovařík, Flora, Šlahař.