IHC Kladno – ILHK Hr. Králové 5:4 (kon.) | Slavia Praha – IHC Prague Rats 8:3 (kon.) | Devils Zlín – Uh. Hradiště 13:3 (kon.)
IHC Olomouc – Brno 4:3 (kon.) | IHC Kladno – Mad Parrots 3:5 (kon.) | Slavia Praha – IHC Pardubice 17:6 (kon.)
IHC Olomouc – Kanci Uh. Brod 3:5 (kon.) | Devils Zlín – IHC Přerov 11:7 (kon.)
IHC Eagles Olomouc
4:3 (1:0, 0:0, 2:2, 1:1)
Mission Roller Brno
Sobota 18.05.2013, 12:45STILMAT extraliga inline hokeje

Eagles jsou stále neporaženi. Nic na této statistice nezměnilo ani utkání s Brnem, které z Hané odjede poraženo těsným výsledkem 3:4. Druhé sobotní utkání Olomouce startuje v 15:00. (14:07:37)

Olomouc právě vstřelila branku!
    Hanáci odmítají prodloužení a odpovídají na srovnání soupeře. Kotouč za záda Vybírala dostal PAVEL HANDL. Asistence: Aleš Vích.

45:08
    Brno právě vstřelilo branku!
    Hosté necelé tři minuty před koncem srovnávají. Pokus Romana Skácela ještě domácí brankář vychytal, dorážka z hole KAMILA RAJNOHY si ale už cestu do branky našla. Asistence: Roman Skácel.

40:23
    Hosté početní výhodu nevyužili, Hanáci jsou kompletní.

38:23
    Domácí se budou muset bránit. Paška (OLO) si odsedí dvě minuty za hákování.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

35:33
    Roman Skácel měl na holi srovnání. Střílenou přihrávku před domácí klec ale hostující hráč neusměrnil dle svých představ. Trefil pouze tyč.

32:04
    Brňané nalezli odpověď na dvě slepené branky domácích. Na rozdíl jediné branky snížil ROMAN SKÁCEL. Asistence: Petr Obdržálek.

30:22
    Hanáci se během necelé půl minuty podruhé prosadili a vedou už 3:1. Z prostoru mezi kruhy poslal puk pod betonem Vybírala za brankovou čáru LUBOMÍR VÍCH. Asistence: Aleš Vích, Jakub Čuřík.

30:04
    Lubomír Vích vyhodil kotouč z obranného pásma dopředu, kde jej dostihl JAKUB ČUŘÍK. Olomoucký hráč poté poslal kotouč o pravou tyč za záda Vybírala. Asistence: Lubomír Vích.

25:05
    Hostující celek na úvod třetí části předvedl parádní kombinací, která mu zajistila srovnání. Na konci celé akce stál KAMIL RAJNOHA, který doklepával do odkryté klece. Asistence: Roman Skácel, Petr Obdržálek.

24:01
    Začala třetí čtvrtina.

Po polovině utkání svítí na ukazateli skóre 1:0. Obě mužstva předvádí aktivní útočnou hru, gólmani však zatím drží svá mužstva.

24:00
    Druhá čtvrtina skončila.

22:59
    Oba týmy hrají ve čtyřech.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 11. Husák (Čuřík, Cik L.), 31. Čuřík (Vích L.), 31. Vích L. (Vích A., Čuřík), 46. Handl (A.) – 26. Rajnoha (Skácel R., Obdržálek), 33. Skácel R. (Obdržálek), 46. Rajnoha (Skácel R.)

IHC Eagles Olomouc: Vágner (6. Sedlář) – Cik L., Vích L., Husák, Handl, Duba, Fiala, Čuřík, Korhoň, Vích A., Paška, Eber.
    Mission Roller Brno: Vybíral (Barus) – Skácel R., Skácel L., Kazlepka, Zítka, Obdržálek, Strýček, Rajnoha, Kubica, Brzobohatý, Vavruša.