ILHK Hr. Králové – IHC Prague Rats 0:4 (kon.) | IHC Pardubice – Mad Parrots 2:6 (kon.) | IHC Přerov – Kanci Uh. Brod 2:3 (kon.)
Brno – IHC Olomouc 5:0 (kon.) | ILHK Hr. Králové – IHC Kladno 5:7 (kon.) | IHC Pardubice – Slavia Praha 5:10 (kon.)
IHC Přerov – Devils Zlín 5:7 (kon.) | Brno – Uh. Hradiště 5:2 (kon.)
Mission Roller Brno
5:2 (2:0, 0:1, 1:0, 2:1)
IHC CSC Roller U. Hradiště
Sobota 25.05.2013, 15:00 • hala Úvoz • STILMAT extraliga inline hokeje

Pro dnešek je to z haly na Úvoze vše, přeji příjemný sobotní den. (19:22:51)

Skončilo dnešní druhé utkání, ve kterém jsme sledovali zajímavý hokej. Brno vedlo již 2:0 a 3:1 a vždy se však soupeř dostal do kontaktu. Jenže zkušenější domácí si vždy výsledek pohlídali a přidali ještě navrh další branku. I tento zápas vyhráli a zaslouženě si připsali tři body ta tabulky.

48:00

47:33
    Brno právě vstřelilo branku!
    Do prázdné brány zvyšuje skóre domácí FRANTIŠEK KAZLEPKA, což je nejmladší hráč týmu. Asistence: Luděk Brož.

46:47
    Hosté si vzali oddechový čas a zkusí to bez brankáře.

46:33
    Utkání se pouze dohrává, je jisté, že si Brno připíše dnes podruhé tři body do tabulky.

45:57
    Přesilovka je využita a dá se říci, že je hotovo. PATRIK ŠEBEK vypálil přes dva hráče a Černocký toho příliš neviděl. Počtvrté v zápase tak kapituluje a vyloučení Nesrsty se ukázalo jako klíčové. Bez asistence.

45:45
    Roman Nesrsta potrestán za hákování, hodně tak snížil šance Hradišti na vyrovnání.

43:54
    Šlahařova střela z pravého kruhu byla nepřesná. Čas hodně rychle utíká a vyhovuje to pochopitelně Brnu, které navíc drží kotouč bezpečně od své brány.

42:42
    Oba týmy střídají, brněnská čtveřice byla již hodně přetížená. Hradiště má ještě něco přes pět minut, aby minimálně vyrovnalo.

40:23
    Brno drží kotouč a nikam nepospíchá, drží stále těsný výsledek.

38:13
    Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!
    Hosté jsou zpátky ve hře a v kontaktu. Zlínská spolupráce vyšla na jedničku. Horák předložil kotouč na svého parťáka z vicemistrovského týmu Beranů JAKUBA ŠLAHAŘE, který zkušeně před Vybíralem zavěsil do horní části brány. Asistence: Oldřich Horák, Marek Schuster.

37:43
    Obdržálova rána šla hodně vedle. Mantinel jen zaduněl.

36:30
    Hosté se musí stále bránit v oslabení, především střela Demela byla nebezpečná, navíc tečovaná.

36:01
    Začala čtvrtá třetina.

36:00
    Skončila třetí třetina.

35:00
    Jakub Šlahař potrestán za sekání. V závěru této periody si ještě Roller zahraje přesilovou hru.

34:00
    Dvě minuty do konce třetí části hry, ještě jedna dvanáctiminutovka nás čeká. Možná také prodloužení, když se Uherskému Hradišti podaří něco s tímto nepříznivým výsledkem udělat.

32:17
    Brno je v této pasáži utkání jasně lepším mužstvem a dělá si na hřišti takřka co chce.

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 7. Rajnoha (Šebek, Strýček), 8. Rajnoha (Šebek, Strýček), 28. Demel (Kazlepka), 46. Šebek, 48. Kazlepka (Brož) – 16. Červenka (Šlahař), 39. Šlahař (Horák, Schuster)

Mission Roller Brno: Vybíral (Jirkův) – Šimo, Kučera, Demel, Skácel L., Skácel R., Kazlepka, Obdržálek, Strýček, Kubica, Šebek, Brož, Rajnoha.
    IHC CSC Roller U. Hradiště: Černocký (Ševčík) – Horák, Ohárek, Schuster, Gartner, Nesrsta, Červenka, Karafiát, Šlahař, Valenta, Pospíšil, Flora, Míka.

Rozhodčí: Pavel Obadal, Tomáš Goňa