Irsko – Gruzie 4:0 (kon.) | Ukrajina – Kamerun 0:0 (kon.) | USA – Německo 4:3 (kon.)
Brazílie – Anglie 2:2 (kon.)
Irsko
4:0 (1:0)
Gruzie
Neděle 02.06.2013, 18:35 • Aviva Stadium, Dublin • Reprezentační zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:26:46)

Domácí reprezentace dokráčela k pohodlnému vítězství proti soupeři, který hrál více než sedmdesát minut v oslabení o vyloučeného gólmana Loriu. Za tu dobu Gruzie třikrát inkasovala a nutno dodat, že velkou zásluhu na tom měly i změny v sestavě, kdy se ve druhém poločase na hřiště v dresu Irska dostali hráči obvyklé základní sestavy.

90+3
    Probíhá poslední minuta nastaveného času, domácí kontrolují hru.

90+2
    Hvězdný Robbie Kean v dnešním utkání zaznamenal svou 55. a 56. branku v reprezentačním dresu Irska!

90+1
    Tři minuty nastaví hlavní sudí nad rámec základních devadesáti minut.

90
    V poslední minutě ještě hosté střídají, A. Kobachidzeho střídá Gorgiašvili.

88
    Irsko právě vstřelilo branku!
    ROBBIE KEAN korunuje svůj skvělý výkon druhým gólem, kdy vytěžil z gólové přihrávky Hendricka na hranici pokutového území a tváří v tvář gólmanovi Migineišvilimu si vedl jako zkušený střelec – míč poslal ke vzdálenější tyči a domácí vedou již 4:0!

87
    Rohový kop z levé strany pro Irsko. Obrana Gruzie odvrací.

85
    Začíná poslední pětiminutovka, hosté nyní zahrozili, je to však vyjímka ve druhé půli, která jinak patří jednoznačně domácím.

84
    Do pokutového území Irska letí dlouhý centr, který odvrací obrana do bezpečí.

83
    Hosté se dostávají k rozehrání volného kopu z pravé strany na polovině soupeře.

82
    Je to zřejmě obránce Chizanišvili, který je lehce otřesen po souboji s Keanem. Odchází za postranní čáru k ošetření.

81
    Rychlá kombinace domácích před pokutovým územím, na jehož hranici padá k zemi jeden z gruzínských hráčů.

80
    Začíná poslední desetiminutovka dnešního zápasu, domácí vedou již 3:0 a kráčí za vítězstvím.

79
    Výraz Trapattoniho je již klidný, zkušený italský lodivod Irska již ví, že "zelení" tento duel zvládnou.

77
    Neuvěřitelná hrubka obrany Gruzie, hosté jako by na okamžik přestali hrát, poté se však míč dostává k Sammonovi, který střílí z pravé strany, z blízkosti brány, ale tento pokus ještě Migineiěvili vyráží, ovšem pouze před sebe, kde je připravený ROBBIE KEAN. Pro něhož pak již nebylo těžké dopravit míč do odkryté části brány.

76
    Střídání v sestavě Irska neberou konce, Hoolahana nahradí Quinn.

74
    Již to vypadalo, že se hosté ubrání, nakonec se ale k míči dostává Hendrick, který to zkouší ze střední vzdálenosti, ale míč letí mimo bránu.