SK Strakonice
3:0 (1:0)
SK Převýšov
Středa 05.06.2013, 17:30Česká fotbalová liga

Je konec. Strakonice získaly potřebné tři body na cestě za záchranou, když v silné sestavě bez větších problémů porazily Převýšov 3:0 po brankách Lengyela, Petráně a Klesy. (19:19:10)

80
    Poslední změna v dresu farmy Dynama, Vaněk nastoupil místo Petráně.

79
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Třetí gól zřejmě definitivně stvrdil tři body pro Jihočechy. MICHAL KLESA hokejovým blafákem zvyšuje již na 3:0.

76
    Hosté mohli snížit, ale střelu Urbance vykopl z brankové čáry Lengyel.

73
    Změnu připravily i Strakonice, Radoucha nahradil Slavík.

70
    Převýšov podruhé střídá, místo Hečka zaujal Hrabík.

67
    Jihočeši se dočkali druhé trefy. Pokus Ježdíka obránci Převýšova ještě zblokovali, ale střela z hranice šestnáctky MICHALA PETRÁNĚ už si cestu do branky našla.

65
    Domácí poprvé střídají, Čadka nahradil Repa.

64
    První žlutou kartu zápasů vidí domácí Aleš Dvořák.

57
    Strakonice měly další šanci, ale Klesa trefil svým lobem pouze břevno.

46
    Hosté o poločase vystřídali, Černého nahradil Hofman.

46

Domácí vedou po prvním poločase 1:0, když se trefil ve 27. minutě Lengyel. Jihočeši byli v první půli lepším celkem a vedou zaslouženě. Jejich vedení mohlo být i vyšší, kdyby Otepka proměnil penaltu.

32
    Strakonice mohly přidat další branku, ale Ježdík trefil po přetaženém centru pouze břevno Petrovy svatyně.

27
    Jihočeši se dostávají do vedení. Na Radouchův roh si vyskočil ROMAN LENGYEL a hlavou otevřel skóre.

24
    Franc srazil na malém vápně Klesu a domácí kopali penaltu. Tu však poslal Rudolf Otepka pouze do tyče!

Branky: 27. Lengyel, 67. Petráň, 79. Klesa

Karty:   64. A. Dvořák (STR)

Neproměněná penalta: 24. Otepka (STR), mimo

SK Strakonice: Rojík – A. Dvořák, Halama, Lengyel, Novák – Ježdík, Otepka, Čadek (65. Repa), Petráň (80. Vaněk), Radouch (73. Slavík) – Klesa.
    SK Převýšov: Petr – Černý (46. Hofman), Jarkovský, Franc, Kouřil, Kopáč, Urbanec, Veselka, Josef Dvořák, Hečko (70. Hrabík), Jan Dvořák.

Rozhodčí: Svatík – Bacík, Pastyřík