Finsko – Bělorusko 1:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Lucembursko 1:1 (kon.) | Arménie – Malta 0:1 (kon.)
Lotyšsko – Bosna 0:5 (kon.) | Lichtenštejnsko – Slovensko 1:1 (kon.) | Moldavsko – Polsko 1:1 (kon.)
Chorvatsko – Skotsko 0:1 (kon.) | Albánie – Norsko 1:1 (kon.) | Černá Hora – Ukrajina 0:4 (kon.)
Litva – Řecko 0:1 (kon.) | Rakousko – Švédsko 2:1 (kon.) | Irsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.)
Belgie – Srbsko 2:1 (kon.) | Česko – Itálie 0:0 (kon.) | Island – Slovinsko 2:4 (kon.)
Portugalsko – Rusko 1:0 (kon.)
Moldavsko
1:1 (1:1)
Polsko
Pátek 07.06.2013, 20:15 • Stadionul Zimbru, Kišiněv • Kvalifikace MS (Evropa)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:08:34)

Je dobojováno, domácí hráči se radují, v souboji s velkým favoritem vyválčili bod, naopak pro Polsko je to smutný "obrázek". Dnes totiž měli v Kišiněvě vyhrát, pokud chtěli dál pomýšlet na postup na MS. Také k tomu měli hodně blízko, po brance Blaszczykowskiho hned v sedmé minutě zápasu to vypadalo, že Polsko dnes Moldávii nasází několik gólů a v klidu si z Kišiněva odveze tři body. Opak ale byl pravdou, hosté si sice vypracovali velké množství šancí, ale gólmana Namaşca již vícekrát překonat nedokázali. To domácí ještě do přestávky stihli vyrovnat, když se z ojedinělé šance prosadil ve vápně Sidorenco, to se "psala" sedmatřicátá minuta. Ve druhé půli jsme sledovali poměrně vyrovnaný zápas, který tak po zásluze končí nerozhodným výsledkem.

90+4
    Mezitím se již rozběhla čtvrtá a tedy poslední minuta nastaveného času, domácí mohli zahrozit z rychlého protiútoku, ale nezvládli to, Boruc vykopává.

90+3
    Lewandowski sklepává ve vápně centr z levé strany, ale obrana odkopává, hosté vhazují z pravé strany.

90+2
    Autové vhazování Moldavska z pravé strany na vlastní polovině, to je dobré pro domácí reprezentaci.

90+1
    Již probíhá nastavený čas, Moldavsko se bude muset ještě čtyři minuty usilovně bránit, přesně tolik totiž sudí nastaví.

90
    Začíná poslední minuta řádné hrací doby, hosté již hrají v mírné křeči, navíc sudí píská hraní rukou, k míči se dostanou domácí fotbalisté.

89
    Míč na kopačkách hostů, kteří se snaží nějakou kolmicí překonat bránící blok Moldavska, zatím bez úspěchu.

88
    Na hřišti jsou nosítka, domácí Dědov se nakonec ale zvedá z trávníku a odchází za postranní čáru po svých.

87
    Fotbalisté Moldavska ale rychle přistupují k soupeři, rozhodně překvapují svou fyzickou připraveností! Lewandowski se snaží natlačit do vápna míč se dostává ke Koseckemu, ten střílí, ale Namaşco chytá.

86
    To již probíhá poslední pětiminutovka řádné hrací doby, s ambicemi Polska na tříbodový zisk to nevypadá zrovna dobře.

85
    Namaşco vykopává od své brány a dává si pochopitelně na čas...

84
    Jedrzejczyk posílá "nadýchaný" centr z pravé strany, ale přímo do rukavic Namaşca.

83
    Nakonec bude rozehrávat Boruc, hosté to mohou znovu zkusit.

82
    Ještě před rozehráním volného kopu z půlící čáru domácí střídají, Ovseannicov nahradí Antoniuce.

82
    Jedrzejczyk fauluje pronikajícího Ionitu, další cenné vteřiny pro domácí tým.

81
    Poláci si uvědomují, že bod z Moldavska by byla citelnou ztrátou, dnes si do Kišiněva přijeli pro všechny body.

80
    Je před námi poslední desetiminutovka dnešního utkání, Polsko bude rozehrávat po faulu na polovině soupeře z levé strany.