Finsko – Bělorusko 1:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Lucembursko 1:1 (kon.) | Arménie – Malta 0:1 (kon.)
Lotyšsko – Bosna 0:5 (kon.) | Lichtenštejnsko – Slovensko 1:1 (kon.) | Moldavsko – Polsko 1:1 (kon.)
Chorvatsko – Skotsko 0:1 (kon.) | Albánie – Norsko 1:1 (kon.) | Černá Hora – Ukrajina 0:4 (kon.)
Litva – Řecko 0:1 (kon.) | Rakousko – Švédsko 2:1 (kon.) | Irsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.)
Belgie – Srbsko 2:1 (kon.) | Česko – Itálie 0:0 (kon.) | Island – Slovinsko 2:4 (kon.)
Portugalsko – Rusko 1:0 (kon.)
Černá Hora
0:4 (0:0)
Ukrajina
Pátek 07.06.2013, 20:30 • Podgorica City Stadium, Podgorica, Černá Hora (kapacita 12000 míst) • Kvalifikace MS (Evropa)

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dne a u dalších online přenosů na počtenou! (22:31:47)

Červené karty: 2-1

Skončilo hodně nervózní utkání, ve kterém byly k vidění čtyři góly a tři červené karty. V prvním poločase zazvonily na obou stranách tyčky, nejdříve trefil konstrukci branky Mirko Vučinić, poté na druhé straně Andrej Jarmolenko. V závěru prvního poločasu viděl zbytečnou červenou kartu ukrajinský útočník Roman Zozulja.

Očekávalo se tak, že v druhém poločase bude následovat velký tlak domácích, opak byl ale pravdou. Chvíli po začátku druhého poločasu se prosadil Garmaš, který dorazil Jarmolenkovu tvrdou střelu. Následovala červená karta pro domácího Volkova.

V 77. minutě po další skvělé akci Jarmolenka se trefil přesně k tyči Konopljanka. Dvě minuty poté dostal druhou žlutou kartu v zápase Savo Pavičević, Černohorci tak nakonec museli dohrávat v devíti! Ukrajinci pokračovali v pohledné hře, kterou ještě v závěru korunovali góly Fedeckije a střídajícího Bezuse. Ukrajina tak zvítězila na horké půdě Černé Hory vysoko 4:0!

90+3
    Ukrajina právě vstřelila branku!
    Demolice Černohorců dokonána! Střídající ROMAN BEZUS prošel kolem celé obrany domácích jako nůž máslem, své sólo navíc vyšperkoval krásným lobem, kterým také uzavřel dnešní utkání!

90+2
    A Ukrajinci ještě dostřídají všechny své možnosti, autora všech tří dnešních přihrávek Jarmolenka střídá Oleksandr Kovpak.

90+1
    Druhé střídání na straně Ukrajiny, ze hry odstoupil Ruslan Rotan, na jeho místo přichází Roman Bezus.

90
    Utkání už se pouze dohrává, sudí Graefe nastaví 3 minuty.

88
    Rohový kop pro Ukrajinu.

87
    Ukrajinci si už pouze hrají s míčem na vlastní polovině.

86
    Domácí fanoušci i přes vysokou prohru nadále povzbuzují své miláčky na hrací ploše, úžasné gesto!

85
    Jarmolenko posunul míč do pokutového území na ARŤOMA FEDECKIJE, který nachytal Božoviće na vážkách, když svůj centr téměř z brankové čáry poslal rovnou do branky!

83
    Pjatovovi nyní propadla střela Vučiniće za svá záda, naštěstí pro něj se míč vykutálel vedle tyče, domácí tak budou kopat roh.

83
    Jarmolenko dnes hraje úžasně, nyní si opět připravil střeleckou parketu na svou oblíbenou levačku, tentokrát netrefil branku.

82
    Ještě se přeci jen domácí snaží něco s výsledkem udělat.

81
    Ukrajinci si už asi závěr utkání užijí. V poločasové přestávce to s jejich nadějemi na úspěch v dnešním zápase vypadalo hodně špatně, deset minut před koncem zápasu ale vedou 2:0!

79
    Máme tu další červenou kartu, Savo Pavičević skluzem zajel do Edmara a už je třetím vyloučeným hráčem v dnešním utkání!

77
    Ztráta míče domácích na polovině hřiště znamená druhou branku v jejich síti! Jarmolenko táhl akci po levé straně, předložil míč na hranici pokutového území JEVGENOVI KONOPLJANKOVI, který trefil přesně k tyči!