Bělorusko – Finsko 1:1 (kon.) | Švédsko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Dánsko – Arménie 0:4 (kon.)
Bělorusko
1:1 (0:1)
Finsko
Úterý 11.06.2013, 19:00 • Tsentralny, Gomel • Kvalifikace MS (Evropa)

Rozhodčí Libor Kovařík právě ukončil utkání, které nakonec skončilo 1:1. Dlouhou dobu to vypadalo, že Finové si jednobrankový náskok dokáží udržet, ale pět minut před koncem zkazil Finům případné oslavy domácí Verkhovtsov. Finové ovšem ještě mohli zvrátit vedení na svou stranu, jenže v 88. minutě rozezněl Eremenko pouze brankovou konstrukci.

Oba týmy si tedy připisují bod do probíhající kvalifikace o MS 2014 v Brazílii a oba tak zůstávají na svých pozicích. Finsko je momentálně se šesti body v kvalifikační skupině I třetí a Bělorusku bod za remízu nestačil k tomu, aby se odlepilo z posledního místa, jelikož čtvrtá Gruzie má se stejným počtem bodů lepší skóre.

Pro dnešek se s vámi z kvalifikačního on-line přenosu loučím a zase někdy na shledanou. (21:00:11)

90+1
    Rozhodčí Libor Kovařík nastavuje 3 minuty.

89
    Eremenko (FIN) ve velké šanci trefuje tyč!

87
    Po vyrovnávacím gólu byla již k vidění na každé straně další gólová šance! Nejprve pálil nepřesně Eremenko (FIN) a poté na druhé straně minul branku domácí Dragun.

85
    Bělorusko právě vstřelilo branku!

Domácí se nakonec dočkali vyrovnání! Po centru Kalacheva se hlavou prosazuje DMITRI VERKHOVTSOV a Bělorusko tak pět minut před koncem vyrovnává na 1:1.

84
    Nově příchozí Arajuuri dostává žlutou kartu.

83
    Teď ovšem přišla obrovská šance domácích! Trubilův pokus skončil na brankové konstrukci.

83
    Finové se teď už logicky moc nikam neženou, ale nepouštějí Bělorusy do žádných větších šancí, což je přesně to, co hostům vyhovuje.

82
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Hämäläinen, přichází Arajuuri.

81
    Bělorusům už moc času na zvrat nezbývá. Začíná poslední desetiminutovka normální hrací doby.

80
    S rohovým kopem domácích neměla hostující obrana potíže.

79
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Martynovich, přichází Sitko.

76
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází střelec zatím jediného gólu Teemu Pukki, nahradí jej Timo Furuholm.