Bělorusko – Finsko 1:1 (kon.) | Švédsko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Dánsko – Arménie 0:4 (kon.)
Dánsko
0:4 (0:2)
Arménie
Úterý 11.06.2013, 20:15Kvalifikace MS (Evropa)

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:10:59)

Máme za sebou utkání, o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Arménie v druhém poločase přidala zásluhou Movsisjana a Mchitarjana ještě dvě branky a zvítězila tak 0:4. Dánové byli dnes dopředu hodně bezzubí a naopak Arménům se podařilo vše, na co sáhli. Tento výsledek i hodně nahrává české reprezentaci, která tak zůstává na třetí pozici.

90+1
    Závěrečná změna v sestavě Arménie, Özbilize na hřišti nahradí na poslední sekundy Adamjan.

90
    Sudí nastavil v utkání ještě 3 minuty nad rámec hrací doby.

88
    Pohled na střídačku Dánska je více než výmluvný, tohle Mortenu Olsenovi způsobí velké problémy.

86
    Trávník opouští Jedigarjan vystřídá ho Pizzeli.

84
    První změna v sestavě hostů, střelce dvou branek Movsisjana nahradí na poslední minutky Sarkisov.

83
    Arménie právě vstřelila branku!
    Tak to je poslední hřebíček do rakve Dánské reprezentace, již čtvrtou branku Arménie přidal HENRICH MCHITARJAN. Dánové by se zajisté již nejradši viděli v kabině.

81
    Hosté jsou již značně unaveni, trenér Minasian však dosud ani jednou nestřídal.

78
    V posledních minutách se znovu na koně dostávají domácí, kteří, ale moc času nemají.

73
    Ghazarjan se po střetu s Rommedahlem jen horko těžko zvedá z trávníku. Snad bude v pořádku. Na domácích je již vidět značná frustrace.

69
    Dánové již působí poněkud odevzdaně, za to Arméni si utkání doslova užívají.

67
    Další protiútok Arménů tentokrát brankou neskončil, ale hosté se na delší dobu usadili na polovině soupeře, kde mohou nabrat síly.

64
    Dánští fanoušci na své fotbalisty pískají, je zjevné, že takovýto výsledek ani náhodou nečekali.

62
    Míče se znovu ujal Eriksen, který ovšem napálil jen zeď.

61
    Vzápětí naopak přichází po dalším faulu velmi zajímavá standardní situace z hranice vápna pro Dány.

59
    Tak to je neuvěřitelné! Jako blesk z čistého nebe přišla třetí branka Arménie! Z ojedinělého brejku vznikl před vápnem chumel, ve kterém se nejrychleji zorientoval Özbiliz, který poslal míč k volnému JURA MOVSISJANOVI a ten střelou křížem překonal potřetí Andersena!