Brno – IHC Kladno 8:7 (kon.) | ILHK Hr. Králové – IHC Přerov 4:2 (kon.) | Devils Zlín – IHC Pardubice 13:3 (kon.)
Slavia Praha – Uh. Brod 19:4 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Olomouc 9:4 (kon.) | Uh. Hradiště – Mad Parrots 2:1 (kon.)
IHC Slavia Praha
19:4 (3:0, 4:3, 6:0, 6:1)
IHC KANCI Uherský Brod
Neděle 23.06.2013, 13:00 • ZS Eden • STILMAT extraliga inline hokeje

Nakonec se ze zápasu stala snadná záležitost pro domácí, hosté na konci viditelně polevili, také proto tak vysoké skóre. Slavia tedy postupuje dále po výhře 2:0 na zápasy a s celkovým skóre 25:6! To je ode mě vše a u dalšího utkání z Edenu nashledanou (14:35:25)

48:00

47:35
    Slávisté se teď dvakrát dostali do nebezpečného zakončení a nakonec trefili tyčku, ale ten dvacátý gól tam ne a ne spadnout!

43:51
    Jakub Bernad přesným pasem poslal do úniku RONALDA WURMA, který si s Kůdelou pohrál! Asistence: Jakub Bernad, Václav Čížek

43:22
    MILAN TOMAN ujel sám a prostřeli Kůdelu kolem lapačky! Bez asistence

43:00
    Utkání začíná nabírat spíše rekreační tempo, ani jeden z týmů už pořádně nebrání a naplno hraje spíše v útočné třetině

42:15
    Budeme mít hru 3 na 3, za domácí dostává 2 minuty za sekání Mrňa, za hosty za hákování si půjde sednout Vaněk

41:02
    Hosté teď domácím povolili tři tutové šance, jenže Kůdela se pokaždé překonal a puk za svá záda i díky krkolomným zákrokům nepustil!

40:17
    A z ochozů se ozývá dvacet, dvacet!

40:17
    JAKUB BERNAD se také dočkal hattricku, ujel sám a trefil mezírku mezi betony! Bez asistence

39:45
    Na většině hostů je vidět nechuť dohrávat tenhle zápas, ale občas předvedou pěknou akci, naposledy již zmíněný Siller

39:00
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    MILAN ŠILLER teď nádhernou individuální akcí překonal dva obránce a trefil jesličky Brabcovi! Asistence: Martin Krchňáček

36:58
    MILAN TOMAN si připisuje svůj čtvrtý gól v dnešním utkání! Prostřelil Kůdelu pod rukou! Asistence: David Bernad

36:01
    Hosté ještě vystřídali brankáře, místo Halody si poslední čtvrtinu zachytá Hynek Kůdela

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina

Lukáš Michálek

Branky a nahrávky: 3. Wurm (J. Bernad), 5. Loskot (J. Bernad, Kafka), 9. J. Bernad, 15. Toman, 19. D. Bernad, 20. Toman (Bezouška, D. Bernad), 24. J. Bernad (Kafka, Toman), 26. Bezouška (Kafka, Toman), 30. Kafka (Toman, Bezouška), 34. Toman (Kafka, Bezouška), 34. Wurm (J. Bernad), 36. Loskot (Mrňa, Vrdlovec), 36. Loskot (Mrňa, Vrdlovec), 37. Toman (D. Bernad), 41. J. Bernad, 44. Toman, 44. Wurm (J. Bernad, Čížek), 46. Loskot (Mrňa), 47. Kafka – 14. Heča (Kotačka, Vaněk), 16. Heča (Šiller, Surý), 21. Měšťánek (Krchňáček), 39. Šiller (Krchňáček)

IHC Slavia Praha: Brabec – Toman, D. Bernad, Sem, Čížek, Tondr – Mrňa, Loskot, Vrdlovec, Kafka, Bezouška, Wurm, J. Bernad
    IHC KANCI Uherský Brod: Haloda (Kůdela) – Surý, Kotačka, Vaněk, Měšťánek – Heča, Siller, Krchňáček, Šimůnek, Haring, Kubiš

Rozhodčí: Jílek, Pahulák