Brno – IHC Kladno 8:7 (kon.) | ILHK Hr. Králové – IHC Přerov 4:2 (kon.) | Devils Zlín – IHC Pardubice 13:3 (kon.)
Slavia Praha – Kanci Uh. Brod 19:4 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Olomouc 9:4 (kon.) | Uh. Hradiště – Mad Parrots 2:1 (kon.)

42:15
    Budeme mít hru 3 na 3, za domácí dostává 2 minuty za sekání Mrňa, za hosty za hákování si půjde sednout Vaněk

30:21
    Ronald Wurm je vyloučen na 2 minuty za držení

22:00
    Domácí budou mít další přesilovku, 2 minuty za sekání dostává Dušan Surý

14:49
    Hosté budou mít o jednoho hráče na hřišti navíc. 2 minuty za sekání dostal Michal Bezouška

08:05
    Těsně před vypršením Tondrova trestu je tu faul hostů, za nedovolené bránění dostal 2 minuty Dušan Surý

06:10
    A přesilovku si zahrají i hosté, 2 minuty za podražení si půjde odsedět Martin Tondr

04:32
    A domácí mají výhodu první přesilové hry! 2 minuty za hákování dostal Erik Měšťánek a za následné prostesty dostal navíc 10 minutový osobní trest!

Lukáš Michálek

Branky a nahrávky: 3. Wurm (J. Bernad), 5. Loskot (J. Bernad, Kafka), 9. J. Bernad, 15. Toman, 19. D. Bernad, 20. Toman (Bezouška, D. Bernad), 24. J. Bernad (Kafka, Toman), 26. Bezouška (Kafka, Toman), 30. Kafka (Toman, Bezouška), 34. Toman (Kafka, Bezouška), 34. Wurm (J. Bernad), 36. Loskot (Mrňa, Vrdlovec), 36. Loskot (Mrňa, Vrdlovec), 37. Toman (D. Bernad), 41. J. Bernad, 44. Toman, 44. Wurm (J. Bernad, Čížek), 46. Loskot (Mrňa), 47. Kafka – 14. Heča (Kotačka, Vaněk), 16. Heča (Šiller, Surý), 21. Měšťánek (Krchňáček), 39. Šiller (Krchňáček)

IHC Slavia Praha: Brabec – Toman, D. Bernad, Sem, Čížek, Tondr – Mrňa, Loskot, Vrdlovec, Kafka, Bezouška, Wurm, J. Bernad
    IHC KANCI Uherský Brod: Haloda (Kůdela) – Surý, Kotačka, Vaněk, Měšťánek – Heča, Siller, Krchňáček, Šimůnek, Haring, Kubiš

Rozhodčí: Jílek, Pahulák