Francie – Uzbekistán 4:0 (kon.) | Uruguay – Španělsko 1:0 (po pr.)
4:0 (3:0)
Uzbekistán
Sobota 06.07.2013, 17:00 • Yeni Sehir Stadium • Mistrovství světa U20

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:55:43)

Je dobojováno, rozhodčí ukončil zápas přesně s uplynutím dvou nastavených minut. Dnešní čtvrtfinále mělo od prvních minut jasného vítěze. Francie o svém vítězství rozhodla už v prvním poločase, po brance Sanoga a po brankách Pogby a Thauvina z penalt se šlo do kabin za stavu 3:0. Ve druhém poločase už Francouzi ubrali, přesto čtvrtou branku vstřelil Zouma. Dvacet minut před koncem zápasu viděl červenou kartu Shamshitdinov, toho už ale Francie využít nedokázala. Ještě bude důležité pochválit brankáře Amanova, který dnes Uzbekistán zachránil od daleko většího debaklu.

90+2
    Poslední dobrou příležitost měl dnes asi nejvýraznější Sanogo, tentokráte mu to nevyšlo, když si chtěl obhodit obránce Fomina a míč mají Uzbeci.

90+1
    Sudí Ricci přidává dvě minuty nad rámec druhého poločasu.

90
    Rozhodčí už sleduje hodinky, tak uvidíme, kolik nám nastaví.

89
    Další dobrá příležitost Thauvina, opět výborný Amanov!

88
    V ofsajdu dnes střelec úvodní branky Sanogo.

87
    Stále je to fotbal jen na jednu bránu, Uzbeci hrají velmi pasivně.

85
    Bosetti spálil další obrovskou šanci, opět se dostal do jasné gólovky, tentokráte ho nevychytal Amanov, ale francouzský fotbalista minul jeho bránu.

84
    Obrana Uzbeků už je hodně neurovnaná, teď toho ale nevyužil Sanogo, který si příliš s míčem neporozuměl.

83
    Přesto mohla přijít pátá branka! Ve výborné pozici se objevil znova Bosetti, ten napálil jen dnes hodně dobře chytajícího Amanova, který Uzbekistán dnes zachránil od daleko většího debaklu.

82
    Zápas se už dohrává ve velmi slabém tempu, i Francie nyní hodně polevila.

81
    Byl to právě znova Bosetti, který se zjevil ve velké příležitosti, střela z voleje jen o kousek minula svatyni brankáře Uzbekistánu.

79
    Další hodně zajímavý pokus z velké vzdálenosti vyslal právě Bosetti, ten ale přestřelil Amanovu bránu!

78
    A naposledy bude střídat také Francie. Odchází Digne a přichází Polomat.

77
    Zápas se už jen z povinnosti dohrává, Uzbeci se nejspíše už vidí šatně.

76
    Tomu ale nezbývá nic jiného, než se zvednout a zápas dohrát, Uzbekistán už stejně nemůže střídat.