Třinec – Opava 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Most 1:2 (kon.) | Ústí n. L. – Sokolov 2:0 (kon.)
Zlaté Moravce – Zlín 1:1 (kon.) | Teplice – Chemnitzer 2:1 (kon.) | Košice – Debrecín 4:1 (kon.)
Slovácko – Trenčín 0:1 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Jihlava – Pardubice 0:3 (kon.)
Košice – Debrecín 1:0 (kon.) | Dubnica – Dunajská Streda 1:1 (kon.) | Prešov – Nowy Sącz 1:2 (kon.)
Trnava – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Nitra – Brno 2:2 (kon.) | Plzeň – FK Krasnodar 2:2 (kon.)
Olomouc – Samara 2:2 (kon.) | Senica – Liberec 1:1 (kon.) | Myjava – Znojmo 2:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:2 (1:2)
FK Baník Most 1909
Sobota 06.07.2013, 11:00Přípravný zápas

Boleslav prohrála, ačkoliv se snažila vyrovnat. Druhý poločas byla trochu divočina, ovšem nepadl ani jeden gól. (12:55:12)

89
    Zkrácený roh Mostu.

88
    Geissler fauloval Duchniče, je z toho postupný útok na boleslavskou bránu.

87
    Vzápětí hned šance i na druhé straně.

87
    Oleg Duchnič to zkusil dalekonosně a po zemi. Brankář se pro míč bez potíží natáhl.

85
    Na druhíé straně tutovka Štípka. Tu buď gólman, nebo někdo z obránců vystihl, ale pak nastal biliár, kdy si dva nebo tři obránci ve zmatku málem srazili balón do vlastní sítě.

84
    Vpřed se proibíjel Horacio Ezequiel, ale nedostihl balon včas.

83
    kvělá souhra domácích. Štípek dobře centroval, ale Jan Procházka vytěsnil mimo.

82
    Procházka narazil zezadu do jednoho z boleslavských hráčů při pokusu o napadení malé domů. Trochu to s důrazem přehnal a je pískán faul ve prospěch domácích.

80
    Brunclíkův trestný kop sice našel adresáta, ale byl odmáván ofsajd.

79
    MOst se obral o možnost průniku podél pravé postranní čáry, ale sám se vyautoval nastřelením lokte jednoho ze spoluhráčů.

77
    Ani jeden celek se momentálně nedostává do šancí. Do Boleslavi přichází studený vzduch a za pár minut zde patrně začne pršet.

75
    Mostvystřídal, místo Petra Novotného se na trávník vrací odpočatý Ondřej Běloušek, jenž šel dolů o přestávce.

73
    Byla nastřelena jen zeď, následně byl faulován Mareš.

72
    Nessoumou šel se svým spoluhráčem v situaci dvou na jendoho. V kontaktu s protihráčem však upadl a je z toho standardka ze 20 metrů!

67
    Boleslav v posledních minutách přišla o svou dominanci v útoku, nicméně Mostu se ve druhé půli nedaří tolik nachytávat obranu domácích.