Kluž – Plzeň 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Znojmo 2:1 (kon.) | Opava – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
Ústí n. L. – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Prešov – R. Sobota 7:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Liberec 0:3 (kon.)
Chorzów – Karviná 0:0 (kon.) | Slovácko – Břeclav 5:0 (kon.) | Senec – Dunajská Lužná 1:2 (kon.)
Jablonec – Kolín nad Rýnem 0:3 (kon.)
FC Tatran Prešov
7:0 (4:0)
MŠK Rimavská Sobota
sk Úterý 09.07.2013, 17:00Přípravný zápas

Piaty prípravný zápas Tatrana Prešov skončil najvýraznejším výsledkom, celkom sedem gólov v prospech domácich zaznamenalo šesť hráčov. V druhom polčase sa postupne presadili Eliáš, Poliaček a z penalty v závere aj Nworah. Dnes je to odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť. (18:47:31)

83
    Prešov dal gól!
    Sám NWORAH si postavil loptu na biely bod a panenkovským spôsobom prekonal brankára už gólom číslo sedem.

82
    Nworah po úniku do vápna vybojoval pokutový kop!

78
    Oba tímy sa hromadne osviežili, čo sa prejavili na niekoľkominútovej prestávke.

75
    Nworah takmer využil ďalšie zaváhanie obrany, ale lopta mu utiekla do autu, z čoho šanca na gól prameniť nemohla.

70
    Hostia sa sympaticky snažia o čestný úspech, no pozorná obrana im dnes veľa nedovolila.

65
    Tak jasný stav Tatran už dávno nezažil a preto si môže dovoliť aj dvojitú výmenu opôr Petráša s Dolným.

60
    Tréningové tempo hry sa nemení, aktívnejší sú naďalej domáci hráči.

56
    Hostia si takmer dali vlastný gól po prízemnej strele sprava. To však útočné snahy domácich neodradilo a do vápna poslal jemný center POLIAČEK. Zrejme ho nikto netečoval za chrbát brankára a aj preto lopta skončila v sieti po šiestykrát.

52
    A práve Nworah sa hneď mohol zapísať do streleckej listiny, ale v dobrej šanci tiesnený obranou trafil len brankára.

52
    Na ihrisku už vidíme aj Nworaha, ktorý vymenil na hrote Eliáša.

50
    Ďalšia rýchla kombinácia a opäť gól. Takto by sme si to predstavovali aj v ostrých dueloch. Lopta za obranu našla voľného ELIÁŠA, ten sa vyhol ofsajdu a poľahky prekonal brankára strelou k vzdialenejšej žrdi.

48
    Do druhého polčasu opäť vybehli tímy po nejakom tom striedaní, Prešov ešte počas prvého polčasu menil hráčov hneď dvakrát.

46
    Začal druhý polčas.

Videli sme jasnú dominanciu domácich v prvom polčase, ktorú okorenili hneď štyrmi gólmi. Dva zásahy zaznamenal Jozef Dolný, po jednom Dávid Leško a Richard Kačala.

Prvý polčas skončil.

45
    Polčas sa už len dohráva a naďalej v réžii Tatrana. Ďalšia lopta smerom dopredu však nateraz neprenikla.

40
    Medzišestnástkový futbal od hostí sa prezentoval tentoraz vo svetlejšom momente, ale ojedinelú strelu na bránu Talian zvládol. Následne založil akciu, napravo sa do šance dostal aktívny DOLNÝ a svojím druhým gólom krížnou ranou zvyšuje náskok.

36
    Po hrubej chybe neďaleko rohovej zastávky na pravej strane od hosťujúceho obrancu si vybojoval loptu KAČALA a keďže vpredu nemal príliš komu nahrať, vyskúšal to prekvapujúcou strelou sám a prekonal brankára už tretím gólom svojho klubu v tomto zápase.

Branky: 5. D. Leško, 13. Dolný, 36. Kačala, 40. Dolný, 50. Eliáš, 56. Poliaček, 83. Nworah (pen.)

FC Tatran Prešov: Talian – Kačala, Petráš, P. Jacko, P. Leško – Lipták, Papaj, D. Leško, Dolný, Katona – Eliáš.