Itálie – Finsko 0:0 (kon.) | Švédsko – Dánsko 1:1 (kon.)
Švédsko
1:1 (1:1)
Dánsko
Středa 10.07.2013, 20:30 • Nya Gamla Ullevi - Göteborg • Mistrovství Evropy - ženy

I v druhém dnešním zápase na ME žen jsme nepoznaly vítěze. Domácí Švédky nedokázaly proměnit dvě penalty a proto remizovaly s Dánkami 1:1. Dánky šly v prvním poločase do vedení zásluhou Knudsenová, za Švédky srovnávala Fischerová. V druhém poločase jsme viděly pouze dvě neproměněné penalty. Já se s Vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek středeční noci. (22:31:50)

Statistiky zápasu : Střely na bránu : 5-4 Rohové kopy 8:1

90+3

90+2
    Centr do pokutového území končí v zázemí.

90+2
    Švédky budou zahrávat standardní situaci.

90+2
    Centr do pokutového území končí u švédské brankářky.

90+1
    Švédky si pomohly útočným faulem a přišly o míč.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty v druhém poločase.

89
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Rasmussenová, přichází L. Sigvardsen-Jensen.

88
    Pokus o rychlý protiútok Dánek končí u Hammarströmové.

85
    Tým Švédsko neproměnil pokutový kop. Asllaniová to zkusila doprostřed branky, ale Petersenová se nenechala nachytat!

85
    Nielsenová za ruku v pokutovém území vidí žlutou kartu.

85
    Ruka v pokutovém území Dánek znamenají další pokutový kop pro Švédky!

83
    Dánky to zkouší nyní dopředu kombinační hrou, ale nepřesnou přihrávkou přišly nakonec o míč.

81
    Před nabíhající Fischerovou schovává míč do bezpečí Petersenová.

81
    Švédky budou zahrávat další rohový kop.

79
    Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Öqvistová, přichází S. Jacobssonová.

77
    Asllaniová to zkoušela hlavičkou, ale její slabý pokus Petersenovou ohrozit nemohl.

MCh

Branky: 35. Fischerová – 26. Knudsenová

Karty:   65. Orntoftová (DEN), 85. Nielsenová (DEN)

Švédsko: Kristin Hammarströmová – Rohlinová, Thunebrová, Samuelssonová, Fischerová, Göranssonová (63.Dahlkvistová), Segerová, Marie Hammarströmová, Schelinová, Asllaniová, Öqvistová (79.Jacobssonová )
    Dánsko: Petersenová – Røddiková, Orntoftová, Knudsenová, Nielsenová, Brogaardová, Søndergaard Pedersenová, Pedersenová (46.Nadimová), Harderová, Vejová (62. Bukhová), Rasmussenová (89.L. Sigvardsen-Jensenová)

Rozhodčí: Bibiana Steinhausová – Marina Wozniaová (obě GER), María Villaová (ESP)