Voráčová – Cabezaová-Candelaová 0:2 (kon.) | Koukalová – Pfizenmaierová 2:1 (kon.)
Klára Koukalová
2
7 64 6
Dinah Pfizenmaierová
1
5 7 1
Pátek 12.07.2013, 18:08WTA Palermo - 31st Palermo Ladies Open (antuka)

Viděli jsme zápas, který trval 2 hodiny a 34 minut. K vítěznému konci jej nakonec dotáhla česká tenistka, která tak "pomstila" vyřazení Karolíny Plíškové právě Dinah Pfizenmaierovou.

V prvním setu byla česká tenistka o trošku lepší. Sice rychle ztratila podání, ale hned si jej vzala, stejně jako na konci celého prvního setu.

I ve druhém setu tahala mnohem výše nasazená Zakopalová za delší konec provazu, za stavu 3:3 vzala soupeřce podání, jenže ta ji oplatila stejnou mincí a nakonec se druhá sada rozhodovala v tie-breaku. V něm byla německá tenistka lepší.

Závěrečné dějství již bylo jasně v režii české tenistky. Opět vzala soupeřce podání – a to hned třikrát, takže ji ani nemuselo vadit, že o něj jednou přišla. Závěrečný gem zápasu byl dlouhý a Dinah Pfizenmaierová nejprve nevyužila brejkbol. Jak už to tak bývá, nadvakrát se potvrdilo neyužiješ – dostaneš. Česká hráčka první mečbol ještě nevyužila, druhý již ano.

Mírná favoritka dnešního zápasu (dle sázkových kanceláří) tak postupuje do finále, kde se utká s lepší hráčkou z utkání Erraniová – Solerová. Hezký zbytek večera a příjemný víkend přeje Tomáš Lysý. (21:07:18)

6:1
    A česká tenistka, čtyřicátá druhá hráčka žebříčku, ukončuje zápas! Druhý brejkbol již Dinah Pfizenmaierová neodvrací a Češka postupuje do semifinále.

A-40
    Druhý mečbol Kláry Zakopalové!

40-40
    Dinah Pfizenmaierová utíká čertovi z lopaty a ještě se drží v zápase.

A-40
    A z brejkbolu je rázem první mečbol zápasu pro českou tenistku.

40-40
    Jenže ani teď svoji výhodu neproměňuje. Další shoda.

40-A
    Výhodu má nyní německá tenistka. Jak bude drama sedmé hry třetího setu pokračovat?

40-40
    Ta svůj druhý brejk ve třetí sadě nevyužívá a nenapodobuje tak předchozí stav při podání Zakopalové.

30-40
    Nakonec zatím neuvidíme ani jeden mečbol, protože Zakopalová ztrácí vedení 30:0 a rázem je tu brejk pro Němku.

30-30
    A neuvidíme ani dva mečboly, další míček pro Němku.

30-15
    Tři mečboly neuvidíme, Němka získává první fiftýn této hry.

30-0
    Češka je nyní dva míčky od postupu do semifinále.

15-0
    Do možná posledního gemu zápasu vstupuje Zakopalová lépe.

5:1
    Ano, je to tak, bere si své ztracené podání zpět a opět má k dispozici dvě podání své německé soupeřky navíc!

40-30
    Je to tak. Jen připomínám, že Klára Zakopalová měla ve třetím setu zatím tři brejkboly a všechny využila. Potvrdí svoji stoprocentní úspěšnost?

30-30
    Fiftýn pro Zakopalovou a následující míč nám určí, zda uvidíme další brejkbol pro českou tenistku.

15-30
    Jenže Pfizenmaierová je opět o fiftýn napřed. Uvidíme, jak se obě tenistky budou nyní přetahovat o šestou hru!

15-15
    Zakopalová rychle srovnává stav důležitého šestého gemu třetí sady.

0-15
    Fiftýn pro Pfizenmaierovou, že by jí brejk polil živou vodou?

4:1
    Ten je využit. Klára Zakopalová si lehle komplikuje cestu do semifinále, když poprvé ve třetím setu prohrává svůj servis. Stále má ale jeden servis soupeřky k dispozici.

40-A
    A je tu první brejkbol třetího setu i pro německou tenistku.

40-40
    Zbývá jí bojovat a tak je to přeci správně. Dokud není konec, není rozhodnuto. Shoda.

40-30
    Pfizenmaierová to však ještě nevzdává, co jí také zbývá.

40-15
    Teď už je česká tenistka velmi blízko toho, aby získala i pátou hru třetího setu.

30-15
    A jde si poměrně rychle za pátou hrou této sady.

15-15
    Zakopalová ale rychle srovnává.

0-15
    Poprvé je vše jinak a poprvé při podání některé z tenistek je úvodní fiftýn pro hráčku na returnu.

4:0
    A ten je potvrzen. Klára Zakopalová měla zatím v rozhodujícím setu dva brejkboly a oba je využila. To je z jejího pohledu velmi důležité a nyní již mohu říct, že je blízko k postupu mezi čtyři nejlepší tenistky palermského turnaje.

40-30
    Je to tak, Klára Zakopalová má i ve při druhém podání Němky ve třetí sadě brejkbol, tentokrát již na 4-0!

30-30
    Ale pozor, to jsou komplikace při podání Němky. Že by byl na obzoru brejkbol?

15-30
    Dinah Pfizenmaierová získává další fiftýn této hry.

15-15
    A také platí, že hned ten následný fiftýn získá soupeřka. To se potvrzuje i napočtvrté.

0-15
    Fiftýn pro Dinah Pfizenmaierovou. Ve třetí sadě platí, že ten, kdo podává, tak získá první fiftýn.

3:0
    Potvrzuje ji a ujímá se vedení již 3:0 ve třetí sadě. To je pro českou tenistku již mnohem nadějnější stav.

A-40
    A je to jak na střídačce. Jeden fiftýn pro Češku, jeden fiftýn pro Němku. Nyní bude mít výhodu opět Zakopalová.

40-40
    Jenže následuje druhá shoda tohoto gemu.

A-40
    Češka však bude mít další možnost na ukončení třetího gemu třetí sady.

40-40
    Není tomu tak, Němka zabrala a je z toho shoda.

40-30
    A nepouští ji ani k tomu jednomu, Češka bude mít možnost ukončit tento gem.

30-30
    Ta ale nepouští svoji soupeřku ke dvěma brejkbolům.

15-30
    Menší komplikace při podání české tenistky.

15-15
    Jenže stejně jako v předchozích dvou gemech, po vedení podávající hráčky 15:0 je následný fiftýn pro druhou tenistku.

15-0
    Své podání začala Zakopalová dobře.

2:0
    Uvidíme, jestli si při následující výměně dokáže česká tenistka udržet podání a výměnu potvrdit.

2:0
    A je to tady, nevím, jestli při dnešních úspěšnostech podání se láme zápas, každopádně Klára Zakopalová sebrala soupeřce podání a je blíže k postupu.

A-40
    Sledujeme první brejk třetí sady, bude se ho snažit proměnit Klára Zakopalová.

40-40
    A ta je tady, kdo následné míče zvládne lépe?

30-40
    Jenže první odlišnost od předchozího gemu je tu, Zakopalová ještě bojuje o případnou shodu.

15-40
    Zatím vše nasvědčuje tomu, že si Dinah Pfizenmaierová udrží svoje podání.

15-30
    Zdá se, že se tenistky rozhodly kopírovat vývoj gemu předchozího.

15-15
    A druhý gem pokračuje stejně jako ten první, Zakopalová si připisuje fiftýn.

0-15
    Stejně jako česká tenistka, tak Němka zahajuje první fiftýn svého prvního podání ve třetím setu vítězně.

1:0
    První gem třetího setu získává Klára Zakopalová.

40-15
    Ta se zřejmě po prohraném tie-breaku oklepala a nyní se při svém podání nedopouští komplikací.

30-15
    Další fiftýn pro Kláru Zakopalovou.

15-15
    Němka ale oplácí stejnou mincí. Nevím, jestli se budu mýlit nebo ne, ale asi bude velmi vyrovnaná i třetí sada.

15-0
    První fiftýn v závěrečné sadě si připisuje česká tenistka.

0:0
    Konec přestávky, podávat bude Klára Zakopalová.

0:0
    Doba utkání mezi českou a německou tenistkou je zatím rovné dvě hodiny!

0:0
    Na začátku třetího setu bude podávat Klára Zakopalová. Ta nezvládla závěr druhé sady, v tie-breaku totiž ztratila čtyři svoje podání. Jestli to na ní zanechá stopy nebo ne, to uvidíme za pár okamžiků.

0:0
    Následuje přestávka a výměna stran.

6:7
    A ten je využit! Šestašedesátiminutovou bitvu druhého setu vyhrává Dinah Pfizenmaierová, když téměř po celou dobu tie-breaku tahala za jeho delší konec. Vítězí v něm v poměru 7:4.

4-6
    Jenže Dinah Pfizenmaierová opět získává míček při podání Kláry Zakopalové. Rázem je z toho setbol pro německou tenistku.

4-5
    A i ta je teď smazána. Začínat se bude od znova.

3-5
    Zakopalová maže první minibrejk Pfizenmaierové, ta má však stále k dispozici jednu tuto malou výhodu.

2-5
    Zakopalová získává druhý bod v tie-breaku, ale nejsem si jistý, jestli to na zisk druhé sady bude stačit. Spíše si myslím, že ne. Německé tenistce bude stačit udržet si podání.

1-5
    A nyní má Dinah Pfizenmaierová k dispozici již dva minibrejky.

1-4
    V tie-breaku zatím tahá Pfizenmaierová za delší konec. Zakopalová není schopna si minibrejk vzít zpět.

1-3
    Jenže své podání zatím v tie-breaku nepouští.

1-2
    Zakopalová získává první bod v tie-breaku. Pustit Pfizenmaierovou do vedení 0:3 by nebylo z jejího pohledu dobré. Tak jako tak, Němka má minibrejk.

6:6
    A je to tak, jak jsem to řekl. Klára Zakopalová si teď po dvou ztracených podáních naopak dvakrát servis udržela a máme tu tie-break druhého setu.

40-15
    Bod z podání Kláry Zakopalové.

30-15
    Zakopalová předvádí další dobré první podání. Jsme zatím blíže tie-breaku než třetímu setu.

15-15
    Na následné podání Češky ale už byla německá mladičká blondýna krátká.

0-15
    Pfizenmaierová dobře zreturnovala servis Zakopalové mimo dosah české tenistky.

5:6

5:6

5:6
    Jenže to je tak vše, po výměně stran bude Klára Zakopalová podávat na to, zda druhý set bude zakončen tie-breakem, či uvidíme set třetí.

15-40
    Zakopalová se zatím drží, nyní si připisuje vítězný úder.

0-40
    Tak opět náběh na čistou hru Němky. Jednou z toho byl potvrzený brejk Zakopalové, napodruhé to Pfizenmaierové hned vyšlo. Jak to bude nyní?

0-30
    Teď Pfizenmaierová servíruje velmi dobře a nepouští Zakopalovou na dohled nějakému fiftýnu.

0-15
    Vítězný míč Pfizenmaierové.

5:5
    První set trval 54 minut. Ten druhý je zatím o čtyři minuty kratší, ale jistě bude jeho délka za chvíli překonána.

5:5
    Bod pro českou tenistku.

40-30
    Získává ho Zakopalová a je tak o něco blíže udržení se v zápase.

30-30
    Teď ale získává výměnu Zakopalová a nepouští soupeřku k brejkbolům.

15-30
    Jenže Pfizenmaierová je v těchto chvílích o něco lepší tenistkou. A kdo se podívá na průběh utkání posledních minut, dá mi za pravdu.

15-15
    Zakopalová teď zabrala a po šesti prohraných fiftýnech si připisuje konečně úspěšný míč.

0-15
    Výborný return německé mladé tenistky.

4:5

4:5
    Pro Kláru Zakopalovou bude po dvou neúspěšných servisech, kdy jí je vzala Němka, velice obtížné nyní servírovat na udržení se ve druhém setu.

4:5

4:5
    Naprosto opačně! Čistá hra Dinah Pfizenmaierové znamená, že se německá tenistka poprvé ve druhém setu ujímá vedení.

0-40
    No, minule to vypadalo na čistou hru Němky a nakonec z toho byl proměněný brejkbol Kláry Zakopalové. Jak celá situace dopadne nyní?

0-30
    A další fiftýn pro Němku.

0-15
    A Pfizenmaierová hned rozjíždí vítězným míčem další gem.

4:4
    A ten již využívá. Klára Zakopalová si komplikuje cestu do semifinále. Poslední dva servisy totiž neudržela a opět se tak prolomená podání ve druhém setu srovnávají na 2:2.

40-A
    Druhá možnost je správná, německá tenistka má druhý brejkbol v tomto gemu.

40-40
    Zakopalová ho ale odvrací. Tento gem je z hlediska druhého setu důležitý. Bude pokračovat výhodou pro Zakopalovou nebo dalším brejkbolem Pfizenmaierové?

40-A
    A je k tomu velmi blízko, má totiž brejkbol.

40-40
    Jenže Pfizenmaierová se nevzdává. V tomto setu má stále o jedno ztracené podání více a chce tuto nepříznivou bilanci srovnat.

40-30
    Tři fiftýny po sobě znamenají rázem změnu obratu ve vývoji tohoto gemu.

30-30
    A další dobrý servis české tenistky. Pfizenmaierová sice odpověděla returnem, který se ale nevešel do dvorce.

15-30
    Teď ale Zakopalová zabrala.

0-30
    Tahle hra se pro Zakopalovou zatím nevyvíjí moc dobře. Je to hlavně tím, že Pfizenmaierová opět dobře zreturnovala a poté měla celou výhodu navrch.

0-15
    Pfizenmaierová se velmi dobře trefila do servisu Češky.

4:3

4:3

4:3
    Vezme, je to tak. To jsem ale Pfizenmaierovou za stavu 40:0 přechválil! Klára Zakopalová využívá hned první brejkbol tohoto gemu a je opět blíže k postupu do semifinále.

A-40
    A nejen to! Brejkbol pro Zakopalovou. Vezme si česká tenistka ztracené podání zpátky?

40-40
    A pozor, komplikace pro Pfizenmaierovou. Ta sice vedla již 40:0, ale teď si situaci zkazila a rázem je ze zcela jasného gemu shoda.

30-40
    Zakopalová to nevzdává, dlouhou výměnu teď dotáhla do vítězného konce.

15-40
    Výborný return české tenistky.

0-40
    Jak ze začátku druhého setu byla Zakopalová povzbuzena sebráním podání soupeřky, tak je nyní povzbuzena Pfizenmaierová srovnáním stavu druhého setu. Rýsuje se pro ni čistá hra.

0-30
    I nyní se německá tenistka trefila naprosto přesně.

0-15
    Na tento servis Pfizenmaierové nenašla Zakopalová odpověď.

3:3
    Ten je potvrzen a začíná se zase od začátku. Obě tenistky si ve druhém setu vzaly podání.

40-A
    Pozor, jasný vývoj druhého setu se teď pro českou tenistku komplikuje! Brejkbol pro Němku!

40-40
    Druhá shoda šestého gemu druhého setu.

A-40
    Jenže zatím nic víc než shodu. Výhoda pro českou tenistku po tom, co Pfizenmaierová nezreturnovala její podání do kurtu.

40-40
    A vybojovala shodu!

40-30
    Snad jsem to nyní s přesností a dobrým servisem Zakopalové nezakřikl, Němka ještě bojuje o tento gem.

40-15
    První podání se teď české tenistce nepodařilo, druhým servisem to ale napravila. Je vidět, že si opravdu velmi věří.

30-15
    Pfizenmaierová ještě zabojovala, náběh na síť slavil úspěch.

30-0
    Klára opět trefuje výborně první servis, Pfizenmaierová sice na míč dosáhla, ale již ho nezreturnovala.

15-0

3:2

3:2
    Německá tenistka snižuje, Kláru Zakopalovou to však nijak mrzet nemusí, stále má k dispozici jeden brejk!

15-40
    Je to tak, i nyní si pravděpodobně svůj servis pohlídá a zlepší tak jeho dneska hrůzostrašnou úspěšnost.

15-30
    Dobrý servis Němky, ta vypadá, že konečně našla při svém podání rytmus.

15-15
    Nyní už se česká tenistka polepšila a je z toho vítězný míč.

0-15
    Zakopalová returnuje poměrně pomalý servis Pfizenmaierové do sítě.

3:1
    Češka nepřipouští komplikace, nyní si bez problému drží svůj servis. Co na to její soupeřka?

40-15
    Dlouhou výměnu zakončuje Pfizenmaierová chybou na síti.

30-15
    Klára Zakopalová si připisuje další vítězný míč, je v tomto ohledu lepší.

15-15
    Jenže i německou tenistku musím pochválit. Její return teď neměl chybu.

15-0
    Zakopalová teď trefuje přesně první servis, to je známka úspěchu.

2:1

2:1

2:1
    Němku to ale nemusí mrzet, po dlouhé době získává své podání. Celkem je to z její strany ale dneska hrůzostrašné. Z osmi svých podání jich ztratila pět!

15-40
    Klára Zakopalová přeci jen v této hře uhrává první fiftýn.

0-40
    Popravdě řečeno, nepamatuji se, kdy Dinah Pfizenmaierová vedla při svém servisu 40:0. Nechci se dívat do statistik zápasu, ale myslím si, že to je dnes poprvé.

0-30
    Teď Němka trefuje přímý bod z podání.

0-15
    Dobrý první servis Dinah Pfizenmaierové.

2:0
    Je to tak. Po ztraceném podání Zakopalové v osmé hře si nyní čeksá tenistka drží svůj servis a nepovoluje. Pokud chce postoupit do semifinále, stačí ji, aby do konce zápasu nepřišla o své podání.

40-0
    že by čistá hra české tenistky?

30-0
    Česká tenistka si jde jasně pro potvrzení brejku.

15-0
    Return Pfizenmaierové končí daleko za základní čárou.

1:0
    A ten je využit, česká tenistka sebrala soupeřce již její pátý servis!

A-40
    Jenže je tu třetí brejk Kláry Zakopalové v tomto gemu!

40-40
    Němka odvrací i druhý brejk, nyní byla celou výměnu aktivnější a zakončila jí vítězným forhendem.

40-30
    První nevyužívá, bekhendem napaluje míč do sítě.

40-15
    Klára Zakopalová má hned ze začátku druhé sady dva brejkboly.

30-15
    Nyní ale Němka konečně dobře zaservírovala a hned je to znát.

30-0
    Další výborný miček z rakety Kláry Zakopalové, tak tu vyloženě konec prvního setu nabudil!

15-0
    Do druhého setu vstupuje lépe česká tenistka.

0:0
    Konec přestávky, podávat bude Dinah Pfizenmaierová.

0:0

7:5
    Klára Zakopalová využívá hned první setbol a vyhrává tak první set poměrem 7:5. Dinah Pfizenmaierová vedla ještě před několika minutami 3:5, jenže pak ji česká tenistka dvakrát vzala servis a své podání si pohlídala!

40-15
    A česká tenistka má dva setboly, zejména díky skvělému servisu, který teď ukázala.

30-15
    Dlouhou výměnu ukončuje Klára Zakopalová skvělým prohozem!

15-15
    Nyní ale Dinah Pfizenmaierová předvedla výborný return.

15-0
    Výborný první servis české tenistky.

6:5

6:5

6:5
    Hned ten první česká tenistka využívá! Kdo by to byl za stavu 3:5 pro německou tenistku a při jejím následném podání řekl, že Klára Zakopalová bude servírovat na zisk prvního setu! Nicméně, Němka teď podruhé za sebou ztrácí své podání (z 11 her prvního setu tenistky 7x ztratily svůj servis) a Klára Zakopalová je blízko zisku prvního setu.

40-0
    Ta je teď ve velkých komplikacích! Klára Zakopalová má tři brejkboly na vedení 6:5.

30-0
    Klára Zakopalová se blíží k další čisté hře a nedává teď své soupeřce z Německa "čuchnout".

15-0
    Výborný return Kláry Zakopalové, na který nemohla Dinah Pfizenmaierová dosáhnout.

5:5
    Stav prvního gemu je opět vyrovnaný. Čistá hra pro Kláru Zakopalovou.

40-0
    Klára Zakopalová nepouští soupeřku při svém podání k fiftýnu a vypadá to na čistou hru.

30-0
    I podruhé jí podání zafungovalo tak, jak mělo.

15-0
    Do důležitého gemu vstupuje Klára Zakopalová dobře.

4:5

4:5

4:5
    První možnost je správná. Prolomené servisy tak dnešnímu zápasu jasně kralují. I Klára Zakopalová bere své soupeřce potřetí servis a nyní bude podávat na udržení se v zápase. Jen připomenu, že z devíti her si soupeřky šestkrát vzaly podání.

40-30
    Sledujeme dlouhou výměnu. Jak nakonec dopadne? Brejk nebo shoda, nic jiného neexistuje.

40-30
    Získává ho Klára Zakopalová a má tak brejkbol!

30-30
    Následující míček bude hodně důležitý!

30-30
    Klára Zakopalová nepovoluje své soupeřce dva setboly, její zkrácená hra slaví úspěch.

15-30
    Výborný vítězný prohoz Pfizenmaierové.

15-15
    Druhé podání Němky teď bylo rozhodně lepší jak to první. Klára jej nezreturnovala na druhou stranu dvorce.

15-0
    Dobrý return Zakopalové, uvidíme, jak Němka s celou – pro ni příznivou situací – naloží.

3:5
    Je to tak, německá tenistka je výrazně blíže k tomu, aby vyhrála první sadu. Klára Zakopalová totiž již potřetí v prvním setu ztrácí podání.

40-A
    A výhody se opět přelévají z jedné strany na druhou, nyní má brejkbol Pfizenmaierová. A že jde o velmi důležitý brejkbol, pokud by ho totiž využila, bude následující gem podávat na výhru v prvním setu.

40-40
    Pfizenmaierová dobře zahrála u sítě a jsme svědky druhé shody osmého gemu.

A-40
    A po sérii tří dobrých míčů je tu výhoda pro Zakopalovou.

40-40
    I ten druhý odvrací, teď si jistě všichni fanoušci české tenistky oddechli.

30-40
    Už pouze jeden, teď zahrála Zakopalová výborný prohoz.

15-40
    A komplikace jsou teď mnohem většího rázu. Pfizenmaierová má k dispozici dva brejkboly.

15-30
    Drobné komplikace Kláry Zakopalové, ta nyní napaluje svůj forhend do sítě.

15-15
    Parádní vítězný míč z rakety Němky, která v prvním kole turnaje vyřadila Karolínu Plíškovou.

15-0
    Klára Zakopalová začíná na svém podání dobře.

3:4

3:4

3:4
    Je to tak, snad se tenistkám nyní na podání začíná více dařit.

0-40
    Uvidíme poprvé v zápase čistou hru? Pfizenmaierová k tomu má nyní velmi blízko.

0-30
    Zakopalová returnuje daleko za základní čáru.

0-15
    Výborný servis Němky.

3:3
    Po čtyřech prolomených servisech jsme svědky, že si některá z hráček udrřela podání. Je jí Klára Zakopalová a srovnává stav prvního setu.

40-30
    Zakopalová si komplikuje své podání.

0-15
    Nyní ale return Němky dopadl přesně na čáru. Zakopalová na něj nestačila zareagovat.

40-0
    Další velmi dobré podání české tenistky. Že by si poprvé v zápase udržela svůj servis?

30-0
    Return Pfizenmaierové končí v síti.

15-0
    Hra servis – síť v podání Zakopalové slaví úspěch.

2:3

2:3

2:3
    Ten už je využit. Čtvrté ztracené podání za sebou.

A-40
    Je to Klára Zakopalová. Třetí brejkbol české tenistky tohoto gemu.

40-40
    Zakopalová bojuje, chce vzít soupeřce podání, stejně jako minule. Třetí shoda. Kdo nyní bude mít výhodu?

40-A
    Nyní ale Němka vyhrála dva míčky po sobě a bude mít výhodu na 4:1 ze svého pohledu.

40-40
    Ani ten však nebyl využit. Další shoda. Úvodní gemy neprobíhají zrovna v rychlém duchu, vidíme dlouhé přetahované o fiftýny.

A-40
    Další brejkbol pro Zakopalovou.

40-40
    Němka vybojovala důležitý míček, opřela se o své podání. Shoda.

40-30
    Źe by si ani Němka neudržela podání? Klára Zakopalová má brejkbol.

30-30
    Dobrý return Zakopalové, na který nestačila Němka zareagovat.

15-30
    Zakopalová teď předvedla dobrý náběh na míč a u sítě nedává svojí soupeřce šanci.

0-30
    Další fiftýn pro německou tenistku.

0-15
    Perfektní servis Němky, Zakopalová jej nezreturnovala na druhou stranu kurtu.

1:3
    Pro Němku platí do třetice všeho dobrého, bere si i druhé dnešní podání Kláry Zakopalové.

40-A
    A výměny jak na kolotoči pokračují, jestli před chvílí byla na pořadu čtvrtá shoda tohoto gemu, nyní má Pfizenmaierová třetí brejkbol.

40-40
    Kdepak, jsme svědky čtvrté shody tohoto gemu.

A-40
    A možná jsem to přivolal, nyní bude mít Zakopalová možnost získat svůj první gem po servisu v tomto zápase.

40-40
    Kterou Klára Zakopalová odvrací. Teď již by to chtělo výhodu i na straně české tenistky.

40-A
    Ta si ale vytváří dobrou útočnou hrou další příležitost.

40-40
    Zakopalová ale výborným prohozem brejkbol soupeřky maže.

40-A
    Brejkbol pro Pfizenmaierovou, české tenistce nyní podání vážně nejde.

40-40
    Teď si Pfizenmaierová dobře naběhla na síť a tato taktika nese úspěch.

40-30
    Naštěstí pro české fanoušky nepouští Zakopalová svoji soupeřku do brejkbolu.

30-30
    A pozor, opět menší komplikace Kláry Zakopalové při jejím podání.

30-15
    Nyní už se do svého returnu trefila Němka výborně.

30-0
    Nyní již na první podání Pfizenmaierová dosáhla, ale zreturnovala ho do sítě.

15-0
    Klára Zakopalová předvádí velmi dobrý servis.

1:2

1:2

1:2
    Ten už je využit! Začíná se tak téměř od začátku.

A-40
    Třetí brejkbol Kláry Zakopalové v třetím gemu první sady.

40-40
    A brejkboly jsou smazány, shoda.

40-30
    První brejk likviduje Pfizenmaierová nábehem na síť.

40-15
    A dva brejkboly i na druhé straně. Napodobí Klára Zakopalová svoji soupeřku?

30-15
    Pfizenmaierová si pomáhá servisem.

30-0
    I česká tenistka vystrkuje růžky, nyní zahrála další dobrý vítězný míč.

15-0
    Výborný return Kláry Zakopalové.

0:2
    A hned ten první využívá. Tak to je ostrý tenis hned od začátku.

15-40
    Pozor, jsou na světě první dva brejkboly, bude je mít k dispozici německá tenistka.

15-30
    Důležitý míč pro Kláru Zakopalovou, kterým výborně prohodila svoji soupeřku.

0-30
    Dinah Pfizenmaierová si výborně naběhla na síť a získává další fiftýn.

0-15
    Klára Zakopalová při svém servisu chybuje.

0:1

0:1

0:1
    První gem je na světě.

15-40
    Pfizenmaierová nepřipouští při svém prvním podání nějaké problémy.

15-30
    Na tento míč z rakety Pfizenmaierové nemohla Zakopalová dosáhnout.

15-15
    Zakopalová vzápětí ale předvádí výborný return.

0-15
    Pfizenmaierová vstupuje do zápasu dobrým servisem.

1. kolo x Karolíně Plíškové 7:5, 7:5.
    2. kolo x Medinaové-Garriguesové 6:1, 6:1.

Pro obě tenistky je dnešní čtvrtfinále prvním vzájemným zápasem. Která tenistka jej zvládne lépe, tak postoupí do semifinále, kde si zahraje proti lepší z dvojice Erraniová – Solerová-Espinosová.

Dobrý den, vítejte na turnaji v Palermu, kde se dnes od 18:00 utkají Klára Zakopalová a Dinah Pfizenmaierová.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.