Sparta – Mytišči 3:1 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 3:3 (kon.) | Čerepovec – Lev 3:2 (kon.)
Piešťany – Francie 3:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
3:3 (1:2, 1:0, 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Pátek 02.08.2013, 14:45 • Hokejové centrum Pouzar • Přípravné zápasy

První přípravné utkání HC Motor České Budějovice skončilo. Po vyrovnaném boji se nakonec nikdo neraduje a utkání s Rebelem končí 3:3. Hezký zbytek slunečného pátku z Hokejového centra Pouzar. (16:48:34)

60:00

59:46
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté na poslední chvíli vyrovnali. Střelcem je TOMÁŠ CHLUBNA a jelikož dnes končí utkání po šedesáti minutách, vypadá to na spravedlivou remízu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:22
    Motor v žádném případě nebrání výsledek. Ke střele se dostal Třetina, ale Novák byl pozorný.

57:18
    Po dlouhé době se ke slovu dostali hosté, Bergerovu střelu Pícha pokryl.

56:10
    Motor je stále u puku a nepouští hostující Havlíčkův Brod do závěrečného tlaku.

53:25
    Motor České Budějovice právě vstřelil branku!
    Necelých sedm minut před koncem jdou domácí do vedení. Dobře chytajícího Čeňka Nováka nakonec prostřelil ZDENĚK KUBICA.
    Asistence: Šimon Mácháň

53:05
    Zakázané uvolnění Brodu.

51:48
    Martin Sekera při přečíslení vzal zodpovědnost na sebe, ale trefil pouze tyč hostující svatyně.

51:02

50:37
    Hosté se osvobozují.

50:23
    Pokus Sekery skončil v ochranné síti.

49:54
    Další příležitost měl Sumerauer, ale Novák je stále pozorný.

49:24
    První přesilovkový pokus zvládl přikrýt brankář Rebelu.

49:02
    Lukáš Havel (HBR) – 2 minuty – podražení

48:49
    Motor měl dobrou příležitost, ale nevyužil přečíslení dva na jednoho.

47:19
    Berger ve složité pozici poslal vysoký puk na Píchu, ten ho ale s přehledem chytil.

46:37
    Novák skočil rybičku po puku a přerušil tak tlak Motoru.

Lukáš Dvořák

Branky a nahrávky: 6. M. Semrád (Kopec), 31. Sekera (Zvoník), 54. Kubica (Mácháň) – 7. Štěpánek, 18. Löbl (Berger), 60. Chlubna

Banes Motor České Budějovice: Pícha (Bláha) – Chmelíř, Klement, Kubica, Třetina, Kubeš, Hendrich, Dietz, Moskal, Šperger, Valášek, Předota, Prokop, Sumerauer, Macháň, M. Semrád, Dufek, Zvoník, Sekera, Kopec
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Opršal (31. Novák) – Zítka, Pecen, Korim, Löbl, T. Semrád, Blažek, Rybalkin, Havlík, Mavrojanidis, Kočan, Matějka, Szilva, Havel, Kozlík, Milfait, Chlubna, Š. Štěpánek, Stehlík, Berger, Dvořáček