Sparta – Mytišči 3:1 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 3:3 (kon.) | Čerepovec – Lev 3:2 (kon.)

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté na poslední chvíli vyrovnali. Střelcem je TOMÁŠ CHLUBNA a jelikož dnes končí utkání po šedesáti minutách, vypadá to na spravedlivou remízu.

53:25
    Motor České Budějovice právě vstřelil branku!
    Necelých sedm minut před koncem jdou domácí do vedení. Dobře chytajícího Čeňka Nováka nakonec prostřelil ZDENĚK KUBICA.
    Asistence: Šimon Mácháň

51:48
    Martin Sekera při přečíslení vzal zodpovědnost na sebe, ale trefil pouze tyč hostující svatyně.

49:02
    Lukáš Havel (HBR) – 2 minuty – podražení

42:36
    Jan Milfait prudce vystřelil a jeho pokus zasáhl masku Lukáše Píchy. Ten se, lehce otřesen, zvedá z ledu.

35:34
    Miroslav Třetina (MCB) – 2 minuty – držení

30:54
    Novák se v brance ani nerozkoukal a MARTIN SEKERA neměl problém překonat ležícího gólmana Rebelu.
    Asistence: Vladimír Zvoník

29:11
    Zdeněk Šperger neumístil odražený puk do odkryté branky Rebelu.

18:50
    Domácí v závěru třetiny rozjeli kolotoč před brankou Rebelu, ale Petr Opršal je úspěšnější.

17:11
    Hosté otáčejí vývoj první třetiny. Od modré čáry vystřelil PATRIK LÖBL a Pícha na jeho střelu neměl nárok.
    Asistence: Jan Berger

16:47
    Jan Berger měl dobrou příležitost zakončit, ale před brankářem Motoru nezpracoval puk.

15:23
    Martin Klement (MCB) – 2 minuty – faul loktem

13:55
    Miroslav Třetina se zjevil před Petrem Opršalem naprosto sám, zkusil forhandovou kličku, ale hostující brankář mu na poslední chvíli kotouč vypíchl.

06:35
    Hosté z nevinné akce srovnávají stav utkání. Po průniku mezi obránce Motoru se prosadil ŠTĚPÁN ŠTĚPÁNEK.

05:10
    Domácí se ujímají vedení v utkání, tvrdá střela MARTINA SEMRÁDA skončila v pravém horním rohu Opršalovy branky.
    Asistence: Jiří Kopec

04:52
    Ondřej Stehlík (HBR) – 2 minuty – držení

03:04
    Miroslav Třetina se obtáčel kolem hostující branky, ale finální fáze se mu nepovedla.

01:22
    První vážnější akce na obou stranách, nejdříve nepřesně zakončoval domácí Zdeněk Šperger, na druhé straně byl sám před bránou Tomáš Semrád, ale jeho střelu na poslední chvíli zblokoval domácí bek.

Lukáš Dvořák

Branky a nahrávky: 6. M. Semrád (Kopec), 31. Sekera (Zvoník), 54. Kubica (Mácháň) – 7. Štěpánek, 18. Löbl (Berger), 60. Chlubna

Banes Motor České Budějovice: Pícha (Bláha) – Chmelíř, Klement, Kubica, Třetina, Kubeš, Hendrich, Dietz, Moskal, Šperger, Valášek, Předota, Prokop, Sumerauer, Macháň, M. Semrád, Dufek, Zvoník, Sekera, Kopec
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Opršal (31. Novák) – Zítka, Pecen, Korim, Löbl, T. Semrád, Blažek, Rybalkin, Havlík, Mavrojanidis, Kočan, Matějka, Szilva, Havel, Kozlík, Milfait, Chlubna, Š. Štěpánek, Stehlík, Berger, Dvořáček