Třinec – Košice 7:2 (kon.) | HC Slovan – N.Novgorod 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Francie 7:1 (1:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 6:2 (kon.) | Trenčín – Trnava 4:2 (kon.) | Most – Litoměřice 2:6 (kon.)
Třebíč – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:0 (kon.) | Kladno – Litvínov 1:2 (kon.)
Vsetín – SHK Hodonín 5:0 (kon.) | Havířov – Jastrzębie 4:0 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:2 (kon.)
Ústí n/L – Slavia 1:4 (kon.) | Zlín – Skalica 0:2 (kon.) | Kadaň – Beroun 6:1 (kon.)
Olomouc – Jihlava 6:1 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 7:3 (kon.) | Znojmo – Mountfield HK 2:1 (kon.)
Žilina – Martin 0:0 (zruš.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 3:4 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
sk Čtvrtek 08.08.2013, 17:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Přípravné zápasy

Slovan tak zdolal aj v treťom prípravnom zápase svojho súpera, tentokrát Torpedo Nižnij Novgorod po predĺžení a spravil si tak chuť na zajtrajší súťažný duel, v rámci European Trophy privítame UPC Vienna Capitals a ja Vás všetkých na tento zápas srdečne pozývam. Dobrý večer z Bratislavy želá všetkým Vladimír Korduliak. (19:22:32)

Vondrkov nájazd zlikvidoval Koval svojim ľavým betónom. 1:2 je konečný stav nájazdov, ktoré pre konečný výsledok však nemajú žiadny vplyv a konali sa po dohode trénerov pre bratislavských labužníkov na tribúnach!

Brent sa rozbehol a strelou prekonáva Janusa v bránke, 1:2.

Wolski si tiež položil na ľad Janusa, no Jaro jeho úmysel vystihol, 1:1.

Bartovič neúspešný, Koval drží svojich, 1:1.

Immonen si položil Janusa na ľad, no nedáva, 1:1.

Netík prestrelil Kovala, vyrovnané 1:1.

Salminen to dal na blafák a zavesil to Jarovi. 0:1.

Samostatné nájazdy: Bližňák prestrelil bránku hostí. 0:0.

63:33
    Slovan dal gól!
    Brent sa točil s pukom v útočnom pásme ako orol, Ölvecký do neho postrčil, zobral mu puk, vykorčuľoval vpred, ideálne do brejku prihral MARIOVI BLIŽŇÁKOVI a ten vystrelil, Koval puk vyrazil pred seba a Mário ho poľahky sťahovačkou k sebe zasunul za Kovalov chrbát. Asistencia: Peter Ölvecký.

62:27
    Krasnoslobodtsev stal povedľa bránkoviska, našťastie z otočky páli mimo priestor bránky.

61:39
    Ďalšia akcia hostí, Janus opäť kryje puk do svojej lapačky. Hostia majú navrch a sú aktívnejší aj v predĺžení.

61:29
    Janus ukrýva puk po strele hosťujúceho hráča vo svojich rukaviciach na ľade.

61:19
    Po akcii Immonena a Hietanena Janus zázračne Hietanenovu strelu vyráža, už mohlo byť dobojované.

61:07
    Salminen vystrelil, Janus puk vyráža späť do hry.

60:31
    Opatrnosť na oboch stranách, nikto zo súperov nechce urobiť chybu, ktorá by znamenala rýchlu smrť.

60:01
    Začalo predĺženie.

Slovan v tretej tretine neubránil svoje vedenie a tak po krátkej prestávke bude nasledovať predĺženie. Hostia boli aktívnejší v poslednej časti hry a podarilo sa im vcelku šťastným gólom vyrovnať. Pomerom striel 33:25 končíme dnešný duel v normálnom hracom čase.