Žilina – Rijeka 1:1 (kon.) | Dila Gori – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Kazaň – Randers 2:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Trenčín 2:2 (kon.) | Met. Doněck – Kukësi 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Ventspils 3:0 (kon.)
Gefle – Karabach 0:2 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – CS Pandurii 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Motherwell 1:0 (kon.)
Lech Poznaň – Žalgiris Vilnius 2:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Hapoel Ramat Gan – Estoril 0:1 (kon.)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (kon.) | Curych – Liberec 1:2 (kon.) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po pen.)
Thun – Häcken 1:0 (kon.) | Malmö – Swansea 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (kon.)
Trabzonspor – Dinamo Minsk 0:0 (kon.) | Arnhem – Ploiesti 1:2 (kon.) | Stuttgart – Botev Plovdiv 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – Černomorec Oděsa 0:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Sevilla 1:6 (kon.) | Rapid – Asteras 3:1 (kon.)
Standard – Xanthi FC 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Śląsk 3:3 (kon.) | St. Johnstone – Minsk 0:1 (2:3 po pen.)
Udinese – Široki Brijeg 4:0 (kon.) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po pen.)
SK Rapid Vídeň
3:1 (1:0)
Asteras Tripolis
Čtvrtek 08.08.2013, 20:30 • Gerhard Hanappi Stadion, Vídeň • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:22:51)

Je dobojováno, Rapid Vídeň dokázal v dnešní odvetě přehrát řecký Asteras Tripolis 3:1 a po výsledku 1:1 z prvního utkání se mohou Rakušané radovat z postupu do dalšího kola!

90+4
    Grazzini se dostává do zakončení, ale Novota chytá.

90+4
    Probíhá poslední minuta nastaveného času, hosté ještě rozehrají rohový kop.

90+1
    Sudí píská ofsajd domácího Boyda.

90
    Devadesátá minuta právě začala, Rapid Vídeň si závěr utkání již může užívat, má pohodlný náskok a postup je již jistý!

88
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Burgstaller, přichází Pavelić.

88
    Domácí Schrammel fauluje hostujícího Bakasetase a dostává za tento zákrok žlutou kartu.

85
    Rapid právě vstřelil branku!
    Tak to byl "majstrštyk" kouče Rapidu Barisiče, který poslal na hřiště LOUISE SCHAUBA! Ten dává svůj druhý gól a třetí Rapidu Vídeň, když gólmana Bantise překonává povedenou střelou zpoza vápna z pravé strany!

84
    Boyd v ofsajdu, útočná snaha domácích končí.

82
    To byla ale snadná práce pro gólmana Novotu.

81
    Hosté mají k dispozici rohový kop, rozehrává Caffa.

80
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Hofmann, přichází Grozurek.

78
    Gólman Novota vykopává, ale míč získávají téměř okamžitě hosté.

77
    Rapid v posledních minutách spoléhá na rychlé brejky do rozevřené obrany soupeře.

75
    Trimmel nepříjemně nakopl Caffa a za tento zákrok dostává žlutou kartu.

75
    Boyd střílí z velké dálky, Bantis v pohodě chytá.

73
    Hosté se snaží dostat před pokutové území soupeře, v tomto okamžiku ztrácí gól na postup!

70
    Střídání v týmu Asteras Tripolis: ze hřiště odchází Navarro, přichází Bakasetas.

69
    Hofmann dostává žlutou kartu po faulu na Usera.

68
    Střídání v týmu Asteras Tripolis: ze hřiště odchází Barrales, přichází Juanma.

66
    Schrammel fauluje Grazziniho, hosté rozehrávají na polovině Rapidu z levé strany.

65
    Rozehrává Hofmann, na konci všeho je střela Schauba, míč ale letí vysoko nad bránu.

64
    Domácí budou rozehrávat rohový kop z levé strany.

62
    Jestli se střídání vyplatilo o poločasové přestávce hostům, totéž se dá nyní říci i o Rapidu! LOUIS SCHAUB se totiž dokázal prosadit ve vápně Tripolisu pohotovou tečí míče, který končí u levé tyče a Rapid opět vede!

61
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Sabitzer, přichází Schaub.

59
    To je značná komplikace pro Rapid, který mohl v klidu vést již minimálně o dvě branky. Takto jsou postupové šance obou týmů naprosto vyrovnané!

57
    Asteras právě vstřelil branku!
    SEBASTIAN GRAZZINI dokonale zmrazil publikum! Nový muž na hrací ploše se prosazuje nedlouho poté, co vystřídal o poločasové přestávce a takovou polostřelou nakonec překonává Novotu v brance Rapidu.

56
    Goian faulován na vlastní polovině Burgstallerem, hosté rozehrávají.

54
    Boyd si naběhl z levé strany do pokutového území, ale z dobré pozice netrefuje bránu!

52
    Fotbalisté Rapidu to nyní před vápnem Tripolisu překombinovali, Petsos mohl několikrát vystřelil, ale místo toho stále hledal lepší pozici, až o míč přišel.

51
    Domácí kombinují na polovině soupeře.

50
    Hosté vstoupili do druhého poločasu aktivně.

48
    Hosté nepřesně přihrávají před pokutovým územím soupeře.

46
    Střídání v týmu Asteras Tripolis: ze hřiště odchází Zisopoulos, přichází Grazzini.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:32 hodin.

První poločas skončil vítězstvím domácího Rapidu 1:0, které zajistil svou brankou ve 26. minutě Petsos. Řek ve službách Rapidu Vídeň tak zatím "potápí" řecký Asteras, který v součtu s prvním utkáním ztrácí alespoň jeden gól na to, aby si vynutil prodloužení.

45+1
    Nádherná střela Sabitzera z hranice pokutového území, míč orazítkoval tyč!

45
    Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, domácí kombinují na polovině soupeře.

43
    Boyd fauluje na polovině soupeře, hosté rozehrávají.

42
    Dnešní utkání sleduje 15 300 diváků.

40
    Je před námi závěrečná pětiminutovka první půle, De Blasis fauluje na vlastní polovině Sabitzera, domácí rozehrávají z pravé strany.

39
    Velice dobrá hlavička Usera, na kapitána hostů obrana Rapidu naprosto zapomněla a Španěl posílá míč těsně nad bránu!

38
    Bantis vykopává, míč končí po souboji na půli hřiště v autu, vhazují hosté z levé strany.

37
    Pohled do hlediště Gerhard Hanappi Stadionu dává tušit spokojené výrazy fanoušků domácího týmu.

35
    Trimmel zastavuje rychlý útok soupeře odkopem do autu na polovině hřiště.

33
    Roh Hofmanna hosté v pohodě odvrací.

32
    Druhý rohový kop Rapidu, znovu z levé strany.

31
    Po faulu Zisopoulose rozehrávají domácí volný kop za polovině soupeře. A vybojovali rohový kop.

30
    Po půl hodině hry vedou fotbalisté Rapidu Vídeň nad svým soupeřem 1:0, když se prosadil ve 26.minutě Řek Petsos. V této chvíli mají blíže k postupu domácí fotbalisté, hostům však stačí vstřelit gól, aby vyrovnali skóre z obou zápasů.

27
    Na stadionu panuje výtečná fotbalová atmosféra, která je navíc podpořena vedoucím gólem Pestose.

26
    Nedáš – dostaneš, přesně to se nyní potvrdilo, domácí THANOS PETSOS se ve vápně dostal k odraženému míči a střelou z bezprostřední blízkosti překonává Bantise.

25
    Publikum hlasitě píská, mezitím se málem dostal do zakončení Ximo Armero, ale Novota skvěle vyběhl a chytá.

24
    Již hrají fotbalisté Rapidu.

23
    Dlouhý nákop hostů odkopává Behrendt raději do autu, hosté vhazují z levé strany.

21
    Boyd fauluje na vlastní polovině Kourbelise.

20
    Před pokutovým územím Asterasu je zatím přeplněno, domácí zde často ztrácí míč.

19
    Dobrá myšlenka, horší provedení, Petsos posílá nepřesný pas.

18
    Míč získávají hosté, kteří se zatím příliš do útoku nehrnou, byť za tohoto stavu by do dalšího kola postupoval domácí Rapid.

17
    Nadýchaný centr domácího Hofmanna, pro míč si však došel gólman Bantis.

16
    Souboj u střídaček, rozhodčí píská faul domácímu Trimmelovi.

15
    Fotbalisté Rapidu zjišťují, že středem hřiště to zatím nepůjde. Mezitím je odpískán ofsajd a v něm hostující Barrales.

14
    Bantis rozehrává od své brány.

13
    Z levé strany rozehrává Usero, ale obránci Rapidu odvrací.

12
    Rohový kop pro Asteras.

10
    Domácí Boyd střílí, ale jeho střela je zblokována.

8
    Hlasitý pískot domácího publika, hosté budou rozehrávat rohový kop z pravé strany. Zisopoulos rozehrává, ale Bošković udržel míč, domácí vhazují.

7
    Fotbalisté Rapidu zatím mírně aktivnější v úvodu zápasu.

6
    Stejně tak i na druhé straně, v ofsajdu byl domácí Boyd.

5
    Útočná akce hostů končí odpískaným ofsajdem a v něm Barrales.

4
    Bantis vykopává na polovinu Rapidu.

2
    První akce domácích, ale Bantis v klidu "sbírá" míč z pravé strany.

1

-3
    Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

SK Rapid Vídeň: Novota – Sonnleitner, Schrammel, Behrendt, Bošković, Hofmann, Burgstaller, Trimmel, Petsos, Boyd, Sabitzer

Asteras Tripolis: Bantis – Goian, Pipinis, Kourmpelis, Zisopoulos, Usero, Tsambouris, Caffa, De Blasis, Barrales, Navarro

Rozhodčí: Lee Evans – Philip Thomas, Gareth Wyn Jones (vš. Wales).

Vítejte u dnešního onlajn přenosu odvetného utkání 3. předkola Evropské ligy mezi domácím Rapidem Vídeň a hostujícím Asteras Tripolis (Řecko), který se odehraje na Gerhard Hanappi Stadion ve Vídni. Utkání povede trojice velšských rozhodčích, hlavní Evans a asistenti Thomas a Jones.

Po prvním utkání v řeckém Tripolisu mají blíže k postupu fotbalisté Rapidu Vídeň, kteří dokázali uhrát na hřišti soupeře remízu 1:1. Tripolis dostal do vedení Zisopoulos ve 27. minutě, ale radost domácích z vedení netrvalo dlouho. Již po pěti minutách, tedy ve dvaatřicáté minutě, se dokázal prosadit Američan ve službách vídeňského klubu, Terrence Boyd, který vyrovnal na konečných 1:1. K postupu tak stačí vídeňskému klubu i bezbranková remíza v dnešní odvetě. Naopak, hosté musí vstřelit alespoň jeden gól, pokud chtějí pomýšlet na postup a nejlépe neinkasovat.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.