Žilina – Rijeka 1:1 (kon.) | Dila Gori – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Kazaň – Randers 2:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Trenčín 2:2 (kon.) | Met. Doněck – Kukësi 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Ventspils 3:0 (kon.)
Gefle – Karabach 0:2 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – CS Pandurii 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Motherwell 1:0 (kon.)
Lech Poznaň – Žalgiris Vilnius 2:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Hapoel Ramat Gan – Estoril 0:1 (kon.)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (kon.) | Curych – Liberec 1:2 (kon.) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po pen.)
Thun – Häcken 1:0 (kon.) | Malmö – Swansea 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (kon.)
Trabzonspor – Dinamo Minsk 0:0 (kon.) | Arnhem – Ploiesti 1:2 (kon.) | Stuttgart – Botev Plovdiv 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – Černomorec Oděsa 0:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Sevilla 1:6 (kon.) | Rapid – Asteras 3:1 (kon.)
Standard – Xanthi FC 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Śląsk 3:3 (kon.) | St. Johnstone – Minsk 0:1 (2:3 po pen.)
Udinese – Široki Brijeg 4:0 (kon.) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po pen.)
SK Rapid Vídeň
3:1 (1:0)
Asteras Tripolis
Čtvrtek 08.08.2013, 20:30 • Gerhard Hanappi Stadion, Vídeň • Evropská liga (předkola)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

Po prvním utkání v řeckém Tripolisu mají blíže k postupu fotbalisté Rapidu Vídeň, kteří dokázali uhrát na hřišti soupeře remízu 1:1. Tripolis dostal do vedení Zisopoulos ve 27. minutě, ale radost domácích z vedení netrvalo dlouho. Již po pěti minutách, tedy ve dvaatřicáté minutě, se dokázal prosadit Američan ve službách vídeňského klubu, Terrence Boyd, který vyrovnal na konečných 1:1. K postupu tak stačí vídeňskému klubu i bezbranková remíza v dnešní odvetě. Naopak, hosté musí vstřelit alespoň jeden gól, pokud chtějí pomýšlet na postup a nejlépe neinkasovat.

Vítejte u dnešního onlajn přenosu odvetného utkání 3. předkola Evropské ligy mezi domácím Rapidem Vídeň a hostujícím Asteras Tripolis (Řecko), který se odehraje na Gerhard Hanappi Stadion ve Vídni. Utkání povede trojice velšských rozhodčích, hlavní Evans a asistenti Thomas a Jones.

SK Rapid Vídeň: Novota – Sonnleitner, Schrammel, Behrendt, Bošković, Hofmann, Burgstaller, Trimmel, Petsos, Boyd, Sabitzer

Asteras Tripolis: Bantis – Goian, Pipinis, Kourmpelis, Zisopoulos, Usero, Tsambouris, Caffa, De Blasis, Barrales, Navarro

Rozhodčí: Lee Evans – Philip Thomas, Gareth Wyn Jones (vš. Wales).

-3
    Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

1

2
    První akce domácích, ale Bantis v klidu "sbírá" míč z pravé strany.

4
    Bantis vykopává na polovinu Rapidu.

5
    Útočná akce hostů končí odpískaným ofsajdem a v něm Barrales.

6
    Stejně tak i na druhé straně, v ofsajdu byl domácí Boyd.

7
    Fotbalisté Rapidu zatím mírně aktivnější v úvodu zápasu.

8
    Hlasitý pískot domácího publika, hosté budou rozehrávat rohový kop z pravé strany. Zisopoulos rozehrává, ale Bošković udržel míč, domácí vhazují.

10
    Domácí Boyd střílí, ale jeho střela je zblokována.

12
    Rohový kop pro Asteras.

13
    Z levé strany rozehrává Usero, ale obránci Rapidu odvrací.

14
    Bantis rozehrává od své brány.

15
    Fotbalisté Rapidu zjišťují, že středem hřiště to zatím nepůjde. Mezitím je odpískán ofsajd a v něm hostující Barrales.

16
    Souboj u střídaček, rozhodčí píská faul domácímu Trimmelovi.

17
    Nadýchaný centr domácího Hofmanna, pro míč si však došel gólman Bantis.

18
    Míč získávají hosté, kteří se zatím příliš do útoku nehrnou, byť za tohoto stavu by do dalšího kola postupoval domácí Rapid.

19
    Dobrá myšlenka, horší provedení, Petsos posílá nepřesný pas.

20
    Před pokutovým územím Asterasu je zatím přeplněno, domácí zde často ztrácí míč.

21
    Boyd fauluje na vlastní polovině Kourbelise.

23
    Dlouhý nákop hostů odkopává Behrendt raději do autu, hosté vhazují z levé strany.

24
    Již hrají fotbalisté Rapidu.

25
    Publikum hlasitě píská, mezitím se málem dostal do zakončení Ximo Armero, ale Novota skvěle vyběhl a chytá.

26
    Rapid právě vstřelil branku!
    Nedáš – dostaneš, přesně to se nyní potvrdilo, domácí THANOS PETSOS se ve vápně dostal k odraženému míči a střelou z bezprostřední blízkosti překonává Bantise.

27
    Na stadionu panuje výtečná fotbalová atmosféra, která je navíc podpořena vedoucím gólem Pestose.

30
    Po půl hodině hry vedou fotbalisté Rapidu Vídeň nad svým soupeřem 1:0, když se prosadil ve 26.minutě Řek Petsos. V této chvíli mají blíže k postupu domácí fotbalisté, hostům však stačí vstřelit gól, aby vyrovnali skóre z obou zápasů.

31
    Po faulu Zisopoulose rozehrávají domácí volný kop za polovině soupeře. A vybojovali rohový kop.

32
    Druhý rohový kop Rapidu, znovu z levé strany.

33
    Roh Hofmanna hosté v pohodě odvrací.

35
    Trimmel zastavuje rychlý útok soupeře odkopem do autu na polovině hřiště.

37
    Pohled do hlediště Gerhard Hanappi Stadionu dává tušit spokojené výrazy fanoušků domácího týmu.

38
    Bantis vykopává, míč končí po souboji na půli hřiště v autu, vhazují hosté z levé strany.

39
    Velice dobrá hlavička Usera, na kapitána hostů obrana Rapidu naprosto zapomněla a Španěl posílá míč těsně nad bránu!

40
    Je před námi závěrečná pětiminutovka první půle, De Blasis fauluje na vlastní polovině Sabitzera, domácí rozehrávají z pravé strany.

42
    Dnešní utkání sleduje 15 300 diváků.

43
    Boyd fauluje na polovině soupeře, hosté rozehrávají.

45
    Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, domácí kombinují na polovině soupeře.

45+1
    Nádherná střela Sabitzera z hranice pokutového území, míč orazítkoval tyč!

První poločas skončil vítězstvím domácího Rapidu 1:0, které zajistil svou brankou ve 26. minutě Petsos. Řek ve službách Rapidu Vídeň tak zatím "potápí" řecký Asteras, který v součtu s prvním utkáním ztrácí alespoň jeden gól na to, aby si vynutil prodloužení.

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:32 hodin.

46

46
    Střídání v týmu Asteras Tripolis: ze hřiště odchází Zisopoulos, přichází Grazzini.

48
    Hosté nepřesně přihrávají před pokutovým územím soupeře.

50
    Hosté vstoupili do druhého poločasu aktivně.

51
    Domácí kombinují na polovině soupeře.

52
    Fotbalisté Rapidu to nyní před vápnem Tripolisu překombinovali, Petsos mohl několikrát vystřelil, ale místo toho stále hledal lepší pozici, až o míč přišel.

54
    Boyd si naběhl z levé strany do pokutového území, ale z dobré pozice netrefuje bránu!

56
    Goian faulován na vlastní polovině Burgstallerem, hosté rozehrávají.

57
    Asteras právě vstřelil branku!
    SEBASTIAN GRAZZINI dokonale zmrazil publikum! Nový muž na hrací ploše se prosazuje nedlouho poté, co vystřídal o poločasové přestávce a takovou polostřelou nakonec překonává Novotu v brance Rapidu.

59
    To je značná komplikace pro Rapid, který mohl v klidu vést již minimálně o dvě branky. Takto jsou postupové šance obou týmů naprosto vyrovnané!

61
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Sabitzer, přichází Schaub.

62
    Jestli se střídání vyplatilo o poločasové přestávce hostům, totéž se dá nyní říci i o Rapidu! LOUIS SCHAUB se totiž dokázal prosadit ve vápně Tripolisu pohotovou tečí míče, který končí u levé tyče a Rapid opět vede!

64
    Domácí budou rozehrávat rohový kop z levé strany.

65
    Rozehrává Hofmann, na konci všeho je střela Schauba, míč ale letí vysoko nad bránu.

66
    Schrammel fauluje Grazziniho, hosté rozehrávají na polovině Rapidu z levé strany.

68
    Střídání v týmu Asteras Tripolis: ze hřiště odchází Barrales, přichází Juanma.

69
    Hofmann dostává žlutou kartu po faulu na Usera.

70
    Střídání v týmu Asteras Tripolis: ze hřiště odchází Navarro, přichází Bakasetas.

73
    Hosté se snaží dostat před pokutové území soupeře, v tomto okamžiku ztrácí gól na postup!

75
    Boyd střílí z velké dálky, Bantis v pohodě chytá.

75
    Trimmel nepříjemně nakopl Caffa a za tento zákrok dostává žlutou kartu.

77
    Rapid v posledních minutách spoléhá na rychlé brejky do rozevřené obrany soupeře.

78
    Gólman Novota vykopává, ale míč získávají téměř okamžitě hosté.

80
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Hofmann, přichází Grozurek.

81
    Hosté mají k dispozici rohový kop, rozehrává Caffa.

82
    To byla ale snadná práce pro gólmana Novotu.

84
    Boyd v ofsajdu, útočná snaha domácích končí.

85
    Tak to byl "majstrštyk" kouče Rapidu Barisiče, který poslal na hřiště LOUISE SCHAUBA! Ten dává svůj druhý gól a třetí Rapidu Vídeň, když gólmana Bantise překonává povedenou střelou zpoza vápna z pravé strany!

88
    Domácí Schrammel fauluje hostujícího Bakasetase a dostává za tento zákrok žlutou kartu.

88
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Burgstaller, přichází Pavelić.

90
    Devadesátá minuta právě začala, Rapid Vídeň si závěr utkání již může užívat, má pohodlný náskok a postup je již jistý!

90+1
    Sudí píská ofsajd domácího Boyda.

90+4
    Probíhá poslední minuta nastaveného času, hosté ještě rozehrají rohový kop.

90+4
    Grazzini se dostává do zakončení, ale Novota chytá.

Je dobojováno, Rapid Vídeň dokázal v dnešní odvetě přehrát řecký Asteras Tripolis 3:1 a po výsledku 1:1 z prvního utkání se mohou Rakušané radovat z postupu do dalšího kola!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:22:51)