Třinec – Košice 7:2 (kon.) | HC Slovan – N.Novgorod 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Francie 7:1 (1:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 6:2 (kon.) | Trenčín – Trnava 4:2 (kon.) | Most – Litoměřice 2:6 (kon.)
Třebíč – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:0 (kon.) | Kladno – Litvínov 1:2 (kon.)
Vsetín – SHK Hodonín 5:0 (kon.) | Havířov – Jastrzębie 4:0 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:2 (kon.)
Ústí n/L – Slavia 1:4 (kon.) | Zlín – Skalica 0:2 (kon.) | Kadaň – Beroun 6:1 (kon.)
Olomouc – Jihlava 6:1 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 7:3 (kon.) | Znojmo – Mountfield HK 2:1 (kon.)
Žilina – Martin 0:0 (zruš.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 3:4 (kon.)
AZ Havířov
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
JKH GKS Jastrzębie
Čtvrtek 08.08.2013, 18:00 • K&K Pneu aréna • Přípravné zápasy

58:13
    Maciej Rompowski (JAS) vyloučen na dvě minuty za hákování.

56:29
    Kotaškova střela od modré čáry prosvištěla kolem pravé tyčky brankáře Danečka.

55:29
    Jakub Šlahař (HAV) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

54:15
    Sztefek nabídl ke střele z první Petra Kanka a jeho střelu brankář Vrba vyrazil snad sílou vůle. Kotouč nakonec skončil pár milimetrů od brankové konstrukce.

51:41
    Lukasz Nalewajka (JAS) vyloučen na dvě minuty za podražení.

50:46
    Pastrykova střela od modré nadělala více problémů, než se čekalo. Daneček musel zasahovat až na poslední možný moment.

49:22
    Pavlas se nyní z ničím nepáral a s pukem se snažil natlačit do branky. Jeho záměr mu málem vyšel, Vrba ale nakonec udržel kotouč před brankovou čarou.

48:45
    Petr Lipina (JAS) vyloučen na 10 minut + do konce utkání za nesportovní chování.

48:45
    Havířov právě vstřelil branku!
    Adam Vrba po velkém závaru vyrazil puk před sebe, kde se ho ujal Tomáš Matějek. Ten viděl volného JAROSLAVA KOMU, a tak mu nahrál, a autor branky zamířil puk přesně k levé tyči. Asistence Tomáš Matějek, Miroslav Škumát.

40:17
    PETR KANKO ihned po buly ujel do samostatného úniku a střelou pod pravé víko překonal bezmocného Vrbu! Bez asistence.

39:54
    Michal Sztefek si na brankáře Vrbu nepřišel! Po střele švihem puk skončil pod výstrojí brankáře Jastrzebie.

39:54
    Michal Sztefek mohl ujet do samostatného úniku, ale zabránil mu v tom obránce GKS Ivo Kotaška. Bude nařízeno trestné střílení!

39:23
    Damian Kapica (JAS) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče a síly na ledě se vyrovnají.

38:52
    Petr Prokop (HAV) vyloučen na dvě minuty za hákování.

37:18
    Lubomír Vosátko (HAV) a Radoslaw Nalewajka (JAS) vyloučeni na čtyři minuty za hrubost.

36:27
    Hned o chvíli později se ovšem zcela sám před branku dostal TOMÁŠ MRÁZ, který nic nevymýšlel a puk umístil nad pravý beton brankáře Vrby. Asistence: Jaroslav Koma.

35:59
    Matějek se dostal s pukem sám před branku, ale byl v pozici, kdy stál zády k brankáři Vrbovi a z otočky mu střela vůbec nevyšla.

34:08
    Mateusz Bryk (JAS) je vyloučen na dvě minuty za hákování a domácí hráči budou mít k dispozici dvojnásobnou přesilovku!

33:23
    Szymon Marzec (JAS) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

29:35
    Po téměř minutovém tlaku se ke střele dostal Michal Sztefek. Útočník Havířova střílel téměř z ideální palebné pozice, ale brankář Vrba jeho pokus ukryl v podpaží.

26:50
    Tomasz Patryk (JAS) vyloučen na dvě minuty za podražení.

26:15
    Hosté ujížděli do přečíslení 2 na 1, ale střílející Urbanowicz pouze zavadil o hokejku obránce AZetu, puk tak skončil za brankou.

12:31
    Kamil Gorny (JAS) na dvě minuty za nedovolené bránění.

11:01
    Po velkém tlaku a signalizovaném vyloučení se k puku dostal JAN DANEČEK, který z prostoru mezikruží trefil mezírku v dolním prostoru branky. Asistence: Petr Bezuška.

06:27
    Vyloučen Mateusz Danieluk (JAS) na dvě minuty za hrubost.

03:08
    Jastrzebie se poprvé v zápase usadil v pásmu a hned z toho byl velký nápor! Kapica a po něm i Bychawski si připsali tvrdé střely, ale Daneček oba pokusy vyrazil.

David Motloch

Branky a nahrávky: 12. Daneček J. (Bezuška), 37. Mráz (Koma), 41. Kanko, 49. Koma (Matějek, Škumát)

AZ Havířov: Daneček L. (Tomšů) – Vosátko, Bezuška, Krisl, Rimmel, Koma, Prokop, Žvátora, Vydra, Zientek – Sztefek, Rimmel, Kanko, Šlahař, Říčka, Daneček J., Matějek, Videlka, Škumát, Pavlas, Kopún, Mráz
    JKH GKS Jastrzębie: Vrba (Nobis) – Gorny, Bryk, Danieluk, Lipina "A", Kapica, Mateus Rompowski, Kotaska, Urbanowicz "C", Procházka "A", Bordowski, Pastryk, Bychawski, Kulas, Maciej Rompowski, Marzec, Nalewajka R., Minge, Nalewajka L.

Rozhodčí: Fiala – Adamec, Poruba

Diváci: 1 160