Vsetín – Třinec 0:5 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
0:5 (0:0, 0:4, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Pondělí 12.08.2013, 15:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Zápasy mládeže

59:10
    Jan Forch mohl snížit stav utkání, ale sám před brankou ani nadvakrát Cieslara nepřekonal.

55:18
    Vsetín si zahraje přesilovou hru. Vyloučen je Křibík (TRI) za nedovolenou hru vysokou holí.

55:05
    Stanilslav měl před sebou prázdnou branku, ale puk mu přeskočil hůl!

52:10
    Třinec bude mít šanci vstřelit šestou branku. Na dvě minuty za podražení je vyloučen Tomáš Surý (VSE).

49:46
    Třinec právě vstřelil branku!
    Další branka v síti Vlacha a znovu do prázdné klece. Oceláři vedou už 0:5! Tentokrát stál na konci akce TADEÁŠ JAROŠ. Asistence: Jiří Běhal, Filip Ohera.

45:57
    Asi v největší šanci Vsetína v zápase se nyní ocitl Surý, ale trefil jen připraveného Cieslara.

43:35
    Dnes podruhé zazvonila tyč za zády Vlacha, tentokrát po střele Běhala!

39:33
    Oceláři využívají přesilovou hru a vedou už o čtyři branky! Na kombinaci do odkryté klece neměl Vlach šanci reagovat. Autor branky: MAREK PĚNČÍK. Asistence: Lukáš Kasala.

38:55
    Vsetín si zahraje další oslabení. Za podražení odchází na trestnou lavici na dvě minuty Jakub Kachman (VSE).

32:42
    S důrazem před brankou to nyní přehnal Josef Zuzaník (VSE), jenž dostává dvě minuty za hrubost.

32:21
    Téměř prázdnou klec měl před sebou Kovařčík, ale Vlach velmi dobře nastavil svůj beton.

31:02
    Nyní už je to však branka a Oceláři vedou zaslouženě 0:3! Po dalším rychlém útoku vymetl horní růžek Vlachovy brány MARTIN BARTOŇ. Asistence: Jiří Pargáč.

30:35
    Tadeáš Jaroš po střele z mezikruží rozezvonil tyč vsetínské brány!

26:03
    Oceláři vedou už o dvě branky! Rychlý protiútok zakončil přesnou ranou k tyči JAN KŘIBÍK. Asistence: Jiří Pargáč.

22:30
    Hosté jdou do vedení! Oceláři vystihli rozehrávku Vsetína a situaci tři na jednoho dokonale vyřešili pohlednou souhrou, kterou do prázdné klece zakončoval ADAM KOFROŇ. Asistence: Lukáš Kasala, Marek Pěnčík.

18:04
    Vyloučený hráč se po návratu z trestné lavice dostal do samostatného úniku, ale jeho blafák do forehandu Vlach vychytal! Bylo to ale s faulem, který odsedí Josef Zuzaník (VSE). Další dvouminutová přesilovka pro hosty.

15:51
    Přesilovku si zahrají i domácí po faulu Jakuba Ižackého (TRI), který si odpyká dvě minuty za podražení.

06:59
    Třinec si zahraje přesilovou hru. Za podražení je na dvě minuty vyloučen Marek Kousalík (VSE).

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 23. Kofroň (Kasala, Pěnčík), 27. Křibík (Pargáč), 32. Bartoň (Pargáč), 40. Pěnčík (Kasala), 50. Jaroš (Běhal, Ohera)

VHK ROBE Vsetín: Vlach (Veselý) – Hruška, Zuzaník, Žabčík, Vašíček, Hajda, Hryciow, Koutský, Hurta, Zvonek, Kuchařík, Stodůlka, Forch, Klíma, Pancza, Surý, Kachman, Stanislav, Kousalík, Račický, Tobola.
    HC Oceláři Třinec: Cieslar (Svoboda) – Valíček, Mravec, Heider, Pěnčík, Matyáš, Zahradníček, Běhal, Franek, Jaroš, Ižacký, Bartoň, Kasala, Kofroň, Ohera, Křibík, Vyčesaný, Pargáč, Motloch, Kovařčík.

Rozhodčí: Škrobák – Kurtin, Laczko