Plzeň – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Chomutov – Vienna Capitals 5:4 (po pr.) | Tappara – Djurgården 2:3 (kon.)
Kärpät – Eisbären 0:4 (kon.) | JYP – HV71 2:1 (kon.) | Kuopio – Linköping 0:3 (kon.)
Kometa Brno – Salzburg 0:4 (kon.) | HC Slovan – Sparta 2:3 (0:1 po s.n.) | TPS – Brynäs 3:2 (kon.)
Luleå – Hamburg 3:1 (kon.) | Färjestad – IFK Helsinky 4:2 (kon.) | Frölunda – Jokerit 4:0 (kon.)
Zürich – Ingolstadt 3:4 (kon.) | Fribourg – Liberec 5:4 (kon.)
Kärpät Oulu
0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Eisbären Berlín
Úterý 13.08.2013, 17:30 • Oulun Energia Areena • European Trophy

58:28
    Domácí budou dohrávat zápas ve čtyřech. Za hákování je vyloučen Komulainen .

56:11
    Foy vyloučen na 2 minuty za sekání.

55:50
    Eisbären právě vstřelil branku!
    Domácí zkusili hru bez brankáře a toho dokázal využít BARRY TALLACKSON, který trefil opuštěnou klec. Asistence: Robert Zepp.

54:02
    Kärpät bude hrát přesilovou hru, když na trestnou lavici usedá Sharrow.

53:20
    O osudu dnešního zápasu je zřejmě rozhodnuto. Třetí branku Berlína přidává DARIN OLVER. Asistence: Florian Busch, Barry Tallackson.

43:10
    Mulock vyloučen na 2 minuty za sekání.

39:27
    Na trestnou lavici za krosček putuje hostující Rankel.

34:46
    Christensen vyhodil puk do hlediště a odchází na trestnou lavici. Přesilová hra pro Kärpät.

29:14
    Berlín bude hrát přesilovou hru, když je na 2 minuty za sekání vyloučen Kähkönen.

24:31
    Domácí budou hrát přesilovou hru. Na trestnou lavici na 2 minuty putuje Hördler.

21:40
    Berlín odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou branek, když se po krásné akci prosadil LAURIN BRAUN. Asistence: Mads Christensen, Matthew Foy.

13:25
    Kärpät bude hrát ve třech! Za sekání je vyloučen Kukkonen.

12:34
    Přesilovou hru si zahraje i Berlín. Za nedovolené bránění je na 2 minuty vyloučen Vallin.

6:55
    Tak to je pro Kärpät velmi nepříjemné, když inkasuje ve vlastní přesilové hře. Domácí obraně se totiž nepodařilo pohlídat BARRYHO TALLACKSONA, který si poradil se zakončením. Asistence: Darin Olver.

6:40
    Za nedovolené bránění je na 2 minuty vyloučen Borer.

3:12
    Kärpät bude hrát přesilovou hru, když je za hákování vyloučen na 2 minuty Busch.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 7. Tallackson (Olver), 22. Braun (Christensen, Foy), 54. Olver (Busch, Tallackson), 56. Tallackson (Zepp)

Kärpät Oulu: Rynnäs (Karhunen) – Ohtamaa, Kukkonen, Lehtonen, Nutivaara, Vallin, Niemelä, Pälve, Eminger – Pyörälä, Manninen, Junttila – Kähkönen, Huml, Květoň – Komulainen, Kemppainen, Donskoi – Alikoski, Keränen, Mäenalanen
    Eisbären Berlín: Zepp (Elwing) – Borer, Haase, Trivellato, Sharrow, Hördler, Lalonde, Supis – Busch, Olver, Tallackson – Rankel, Talbot, Mulock – Braun, Christensen, Foy – Koslowski, Weiß, Schlenker

Rozhodčí: Keränen, Kova – Lappalainen, Orava