Plzeň – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Chomutov – Vienna Capitals 5:4 (po pr.) | Tappara – Djurgården 2:3 (kon.)
Kärpät – Eisbären 0:4 (kon.) | JYP – HV71 2:1 (kon.) | Kuopio – Linköping 0:3 (kon.)
Kometa Brno – Salzburg 0:4 (kon.) | HC Slovan – Sparta 2:3 (0:1 po s.n.) | TPS – Brynäs 3:2 (kon.)
Luleå – Hamburg 3:1 (kon.) | Färjestad – IFK Helsinky 4:2 (kon.) | Frölunda – Jokerit 4:0 (kon.)
Zürich – Ingolstadt 3:4 (kon.) | Fribourg – Liberec 5:4 (kon.)
TPS Turku
3:2 (0:0,1:2, 2:0)
Brynäs IF
Úterý 13.08.2013, 18:00 • HK Areena, Turku (FIN) • European Trophy

59:55
    V době, kdy už téměř jistě může TPS slavit výhru, ještě tresty pro jednoho hráče z každého týmu za potyčku u střídačky domácích.

38:05
    Robin Jacobsson dostává od sudích dvě minuty za faul kolenem. Skvělá příležitost pro domácí!

31:57
    Sexton už je na trestné a je tu tím pádem další přesilovka pro hosty.

23:49
    Sebastian Enterfeldt jde na lavici pro hříšníky, a to je možnost pro Turku srovnat stav utkání!

S koncem první třetiny dostal ještě dvě minuty Tero Koskiranta a hosté budou hrát na začátku druhé třetiny 22 sekund přesilovku 5 na 3.

18:22
    Kumeliauskas míří na trestnou za vysokou hůl a je tu další početní výhoda pro Brynäs.

11:01
    Harju míří na trestnou lavici a TPS má k dispozici první přesilovku v utkání.

4:06
    Na 2+2 vyloučen Tero Koskiranta. Hosté mají k dispozici první přesilovku v utkání.

Branky a nahrávky: 26. Koskiranta (Sexton, Palmroth), 53. Mähönen (Virtala, Tuominen), 60. Sointu – 21. Nordqvist (Rödin, Harju), 34. Ollas (Sundqvist)

TPS Turku: Norrena (Hostikka) – Seigo, Palmroth, Seikola, Vittasmäki, Pulli, Karhu, Mahonen – Pare, Koskiranta, Sexton – Sointu, Kumeliauskas, Suominen – Bertrand, Tuominen, Virtala – Famulare, Laakso, Tuomainen.
    Brynäs IF: Homqvist (Hedberg) – Kilström, Sundqvist, Gunderson, Bertilsson, Lof, Jacobsson, Strid, Persson – Scott, Enterfeldt, Molin – Rodin, Nordquist, Harju – Brodin, Lindgren, Lauritzen – Ollas, Granström, Thuresson.