Sporting – Arouca 5:1 (kon.) | Belenenses – Rio Ave 0:3 (kon.) | Gil Vicente – Coimbra 2:0 (kon.)
Marítimo – Benfica 2:1 (kon.) | Setúbal – Porto 1:3 (kon.)
CF OS Belenenses
0:3 (0:1)
Rio Ave FC
Neděle 18.08.2013, 17:00 • Estádio do Restelo • Portugalská Primeira Liga

Máme u konce zápas 1. kola, ve kterém zvítězili hosté Rio Ave FC. Vítězství 3:0 se vytvořilo díky brankám Bragy z 5. minuty, Rodrigueze z minuty 55. a posledním golem Del Valli z 88. minuty. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou! (19:07:19)

90+1
    Taktické střídání u hostí, Diego Lopes přepouští své místo Tiagu Pintovi.

90
    Hosté drží míč pod svou kontrolou.

88
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Hassan přihrává na puntíku pro penaltu stojícímu YONATHANU DEL VALLU, který po dvou minutách na hřišti zvyšuje na 3:0!

86
    Ukra míří do útrob stadionu, jeho místo zaujímá Yonathan Del Valle.

84
    Do útoku se snaží probít Ferreira, hostující obrana získává míč pro sebe.

82
    Rio Ave dohrávají tento zápas, do útoku se moc nehrnou a snaží se mít co nejvíce balon pod svou kontrolou.

80
    Za úmyslnou hru rukou vidí žluté napomenutí Diego Lopes.

78
    Hosté poprvé střídají, Roderick nahradí na zbytek utkání Wakasa.

76
    Hra je přerušena kvůli zranění domácího hráče Ros, který je na nosítkách odnášen ze hřiště.