Sporting – Arouca 5:1 (kon.) | Belenenses – Rio Ave 0:3 (kon.) | Gil Vicente – Coimbra 2:0 (kon.)
Marítimo – Benfica 2:1 (kon.) | Setúbal – Porto 1:3 (kon.)
CF OS Belenenses
0:3 (0:1)
Rio Ave FC
Neděle 18.08.2013, 17:00 • Estádio do Restelo • Portugalská Primeira Liga

90+1
    Taktické střídání u hostí, Diego Lopes přepouští své místo Tiagu Pintovi.

88
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Hassan přihrává na puntíku pro penaltu stojícímu YONATHANU DEL VALLU, který po dvou minutách na hřišti zvyšuje na 3:0!

86
    Ukra míří do útrob stadionu, jeho místo zaujímá Yonathan Del Valle.

80
    Za úmyslnou hru rukou vidí žluté napomenutí Diego Lopes.

78
    Hosté poprvé střídají, Roderick nahradí na zbytek utkání Wakasa.

74
    Domácí naposledy střídají. Tiago Silva přepouští své místo Deyversonovi.

72
    Za úder loktem do obličeje vidí žlutou kartu Joao Afonso.

60
    Za simulování vidí žlutou kartu Tarantini.

58
    Domácí podruhé střídají. Trávník opouští Fredy, jeho místo zaujme Miguel Rosa.

55
    Wakaso zahrává rohový kop a nachází hlavu ALBERTA RODRIGUEZE, který zvyšuje na 2:0!

48
    Za ostrý skluz zezadu vidí žlutý kartonek Tiago Silva.

Před začátkem druhé půle tu máme střídání. Diakite zůstává v šatně, jeho místo nahradí Arsenio.