Šumperk – Vsetín 3:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Břeclav 1:4 (kon.) | Klášterec nO – Salzburg II 4:7 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Pondělí 19.08.2013, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Přípravné zápasy

59:33
    Pětiminutový trest a trest ve hře dostává za tento faul hostující Juraj Tichý. Zákeřný zákrok.

58:27
    A abychom se zase dlouho nedívali na hokej, tak si dáme vyloučení. Po srážce Karla Pláška si jde sednout na dvě minuty Tichý.

54:56
    Dvířka u trestné lavice se nám pořádně procvičí. Znovu se otevírají. Usedá za ně střelec třetí branky Holík, jenž je vyloučen za hákování.

54:31
    Utkání pokračuje znovu ve scénáři vylučování. Vyloučen hostující Ambruz.

50:35
    Rozhodčí potřebuje asi potrénovat pravidla ledního hokeje, a tak vylučuje jako na běžícím páse. Dalším jeho kouskem na páse je Karel Plášek, jenž se podle jeho úsudku provinil vysokou holí.

49:56
    Martin Novotný oslabuje svůj tým, když inkasuje dvě minuty za vražení ze zadu, navíc dostává 10 minut osobní trest. Přichází vsetínská přesilovka 5 na 3.

48:21
    Stěhují se ale do útočné periody. Dvě minuty za sekání dostává domácí Marek Haas.

43:50
    Bude se hrát už jen 3 na 4 z pohledu Šumperka. Vsetín hrál v šesti, a tak se připravují o jedno hráče na ledě. Trest odpykává Vojtěch Baroš.

42:13
    Ve stejném čase také vyloučen Patrik Moskal za vysokou hůl, Vsetínští mají dlouhou přesilovku 5 na 3.

42:13
    A Vsetín se chystá na přesilovku 5 na 3. Za katr je na dvě minuty poslán dračí obránce Aleš Holík.

40:44
    Bude se vylučovat. Vsetínští zatlačili a faulovat musel Petr Gewiese. Přesilová hra pro hosty.

37:04
    Pravidelná dávka vyloučení přichází. Dvě minuty inkasuje šumperský Jakub Peslar , provinil se podražením.

31:09
    Na pořadníku je další vyloučení. Z hostujícího celku si jde na dvě minuty za hákování sednout Mario Brezáni.

25:44
    Současně jsou vyloučeni hráči Šumperka a Vsetína. Bude se hrát čtyři na čtyři.

24:55
    Rozhodčí jsou dnes při chuti. Na dvě minuty si posílají sednout hráče Vsetína Filipa Okuliara za podražení.

20:35
    Ale měla trvání pouze v řádu vteřin. Vyloučen pro změnu domácí Karel Plášek. Hraje se 4 na 3 z pohledu Draků.

20:22
    Vrátíme se v čase, šumperská dvojnásobná přesilovka pokračuje. Vyloučen je na dvě minuty Martin Ambruz za nedovolené bránění.

19:43
    Těsně před koncem první části si domácí zahrají přesilovku 5 na 3. Sednout na dvě minuty si jde Jiří Farda za sekání.

18:14
    Jenže domácí přesilovka bude vzápětí pokračovat. Sednout za plexisklo si jde hostující Báchor za sekání.

15:45
    Počet sil na ledě se vyrovná. Střelec vsetínského gólu Josef Daněk si jde odsedět dvě minuty za sekání.

14:34
    Vsetín si zahraje přesilovku. Za katr míří na dvě minuty šumperský útočník Ondřej Starý za hákování.

07:50
    Přesilová hra Šumperka 5 na 4 končí hned po svém začátku. Vyloučen hráč Šumperka Chomič na dvě minuty, navíc inkasuje i desetiminutový trest za zásah do oblasti hlavy a krku.

05:54
    Draci hrají přesilovku 5 na 3, ve stejném čase vyloučen ještě další hráč Vsetína.

05:54
    Máme tu první vyloučení dnešního utkání. Za sekání si jde dvě minuty odpykat Filip Okuliar.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 8. Sedlák (Richter, Žálčík), 26. Červenka (Půhoný), 55. Holík – 13. Daněk (Okuliar), 30. Daněk (Kubo)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Holík, Novotný, Gewiese, Peslar, Sedlák, Starý, Navrátil, Tesařík; Staněk, Moskal, Plášek – Haas, Půhoný, Červenka – Brunec, Richter, Žálčík – Skoumal, Chomič, Janeba
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Farda, Žák, Báchor, Tichý, Okuliar, Tesařík, Vrba, Valentík; Gromus, Pokorný, Ambruz – Baroš, Valigura, Kajaba – Brezáni, Podešva, Vítek – Štrbík, Daněk, Kubo

Rozhodčí: Jeřábek – Matěj, Zouhar