Karaganda – Celtic 2:0 (kon.) | FC Ferreira – Zenit 1:4 (kon.) | Lyon – Real Sociedad 0:2 (kon.)
Plzeň – Maribor 3:1 (kon.) | Eindhoven – AC Milán 1:1 (kon.)
Olympique Lyon
0:2 (0:1)
Real Sociedad San Sebastian
Úterý 20.08.2013, 20:45 • Stade de Gerland, Lyon • Liga mistrů (předkola)

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám poklidný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:38:42)

Ozval se hvizd hlavního arbitra, který značí konec utkání. Ve druhé půli jsme stejně jako v té první byli svědky jedné branky. I tato padla do sítě Lyonu. Na svědomí jí má Seferovič, který se v 50. minutě trefil výstavní střelou. Real Sociedad si tak do odvety odváží výborný výsledek 0:2. Dalším problémem pro Lyon je fakt, že Biševač dostal červenou kartu a v odvetě tak bude chybět.

90+3
    Domácí již jen kombinují s míčem na vlastní polovině, jasně vědí, že dnes už s utkáním nic neudělají.

90
    Sudí nastaví v dnešním utkání ještě tři minuty nad rámec hrací doby.

89
    Ohromná šance na konci utkání pro hosty! Pardo se dostal s míčem až do vápna, kde udělal kličku brankáři a mířil do odkryté branky, tam však na poslední chvíli zaskočil za Lopese Bedimo a dokázal dostat míč mimo branku! Třígólový náskok by se už horko-těžko doháněl.

88
    Praporek pomezního sudího vlaje ve vzduchu, to znamená jediné – ofsajd a v něm Vela.

86
    Cadumuro fauloval kousek od vápna Greniera a vykoledoval si tak žlutou kartu.

84
    Carlos Vela se vydal na další výlet do vápna domácích, tentokrát si s ním dokázal obránce poradit, i když to podle mého trochu zavánělo faulem.

81
    Poslední střídání v dresu hostí, Zurutuzu nahradí Pardo.

80
    Hostující kapitán Xabier Prieto vidí žlutou kartu za svůj herecký výkon ve vápně soupeře.

79
    Fotbalisté Lyonu začínají působit poněkud odevzdaným dojmem, což není v právě probíhající 79. minutě zrovna dobrým znamením.

77
    Standardní situaci si na starost vzal Granero, jeho pěknou střelu přes zeď zneškodnil tygřím skokem Lopes!

76
    Biševač fauloval Velu na hranici vápna a vidí za to druhou žlutou kartu, následně tedy i červenou. To je další velká nepříjemnost pro Lyon.

74
    Ve velké šanci se ocitl Miguel Lopes, proti kterému ale včas vyběhl Bravo a jeho šanci zneškodnil! Teď hosty zachránil od pohromy brankář.

74
    V tuto chvíli má Lyon až drtivou převahu, konečně se také probudili a fanoušci.

73
    Další rohový kop však už nebezpečí znamenal, Fofana však hlavičkou nemířil vůbec přesně.

73
    Domácí znovu zahrávali roh, tentokrát ale míč propadl mezi hráči až k postranní čáře.

71
    Druhá změna v sestavě hostí je tu, na hřišti nebude pobíhat už žádný dnešní střelec, Griezmanna nahradí Gonzalo Castro.