Zenit – FC Ferreira 4:2 (kon.) | AC Milán – Eindhoven 3:0 (kon.) | Maribor – Plzeň 0:1 (kon.)
Celtic – Karaganda 3:0 (kon.) | Real Sociedad – Lyon 2:0 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
2:0 (0:0)
Olympique Lyon
Středa 28.08.2013, 20:45Liga mistrů (předkola)

S tímto konstatováním se s Vámi loučím, přeji vám pohodový zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:37:01)

A je dobojováno! Tak jsem se branky ve druhé půlce dočkali! A nakonec byly hned dvě! A obě zařídil Carlos Vela. Nejprve se trefil po rohu hlavou v 67. minutě. Vše nakonec dovršil v nastaveném čase krásným sólem! Po celkovém výsledku 4:0 postupuje Real Sociedad do základních skupin LM. Lyon si stejně jako vloni zahraje Evropskou Ligu.

90+1
    Real Sociedad právě vstřelil branku!
    Tak to byla fotbalová nádhera! CARLOS VELA předvedl sólo přes půl hřiště a přehodil padajícího brankáře! Tím tak zatloukl poslední hřebíček do rakve Lyonu!

90
    V dnešním utkání nastaví sudí ještě další dvě minutky.

89
    Domácí rozehráli roh u na krátko a snaží se s míčem vydržet u rohového praporku, to se jim ale dlouho nepovedlo.

88
    Domácí publikum je na nohou! Na tomto stadionu uvidí na podzim zápasy základní skupiny Ligy Mistrů! To už je v tuto chvíli jisté.

87
    Centr odvrátil mimo nebezpečí jeden z beků těsně před Fekirem.

86
    Bahlouhliho střela skončila v rukavicích Brava.

84
    Oba trenéři provedli poslední změny, odchází Markel Bergara a Gonalons, nahradí je Elustondo a Ferri.

84
    Seferovič byl nachytán v ofsajdové pozici.

83
    I další útok Lyonu domácí obrana přežila. Na ukazateli skóre už běží 83. minuta.

82
    Pokračuje nekonečné dobývání branky Realu.

79
    Xabiho Prieta nahradí Castro.

77
    Hřiště opouští Gourcuff, nahradí ho Bahlouhli.

77
    Žlutou kartu udělil slovinský sudí Umtitimu.

76
    Na hřišti se toho v tuto chvíli moc zajímavého neděje, Lyon drží míč, díky dobrému postavení obránců ale v úctivé vzdálenosti od branky. Moc času jim už nezbývá.